Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttátok az oldalamat?

Láttátok az oldalamat?

Figyelt kérdés

[link]


Írjatok, mondjatok véleményt! :)



2013. okt. 17. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nemed?
2013. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Ne irjal oldalt mert kesobb amikor felnosz szegyelni fogod magadat.
2013. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus béna fapados tini blog. Elég gáz ha a nem létező olvasóknak kell írni neked, hogy miről írj, mert te nem tudod.
2013. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1: Lány vagyok

2: Egy oldalt bármikor abbahagyhatok és kitörölhetek

3: Én csak gondoltam, hogy írhatnak, mert hidd el van aki vevő rá

2013. okt. 17. 19:13
 5/10 A kérdező kommentje:
És nem, pont hogy nem egy egyszerű tini blog, mert azok pont az én témám ellenkezőjéről szólnak
2013. okt. 17. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Sokan azt hiszik, hogyha létező dolgokat leírnak, bölcsek. Pl. Ez a tömeggyártottság. Ezt mindenki tapasztalja, észreveszi, csak te le is írod, ezáltal az ember azt képzeli, erre te jöttél rá, mert amúgy nem gondolkodunk ezen. Én is készíthetnék blogot ilyenekről, de nem teszem, mert túlságosan őszinte lennék, és félek, hogy valakit vérig sértenék. Másodszor pedig tele a net ilyenekkel, nem kell még egy ilyen tömeg gyártott oldal.
2013. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon találtam ilyeneket és azért csináltam, mert nekem is vannak kiközösített ismerőseim, akiket nagyon sajnálok, szinte senki nem beszél velük csak én, és örülnek neki, hogy legalább valaki szóba áll velük. Gondoltam, miért ne működne ez neten keresztül is?
2013. okt. 17. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előbbit nem sértésnek szántam. Sajnálom azokat, akik ebben a helyzetben vannak, tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy jobb legyen nekik.
2013. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát, aranyos, meg minden, de szerintem ne ölj bele több időt.

Egyrészt az oldal felépítése is nagy átalakításra szorulna, másrészt pedig ne haragudj, ha rosszul feltételezem, de elképzelhetőnek tartom nem tudsz ebben a témában olyan mély morális kérdéseket megfogalmazni a jelenkor szociológiájáról, amikre az emberek nagy része nem gondolna magától, így pedig a weboldalad létének a szükségessége megszűnik, hiszen ezek csak felületes gondolatok, amiket megírtak már ezer helyen.


De ha tévedek, akkor sok szerencsét hozzá, viszont a weboldal megjelenését mindenképp barkácsold egy kicsit stílusosabbá, mert elvesz a tartalom értékéből az is, ha egy nem igazán tetszetős környezetben van megjelenítve.

2013. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én csak gondoltam, hogy írhatnak, mert hidd el van aki vevő rá"


Ezért kell a gyk-n reklámoznod...

(ne fáraszd magad a szöveggel hogy nem reklámozni akartad)

2013. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!