Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz vonzò egy nő?

Victoria. kérdése:

Mitől lesz vonzò egy nő?

Figyelt kérdés
Arra lennék kivancsi, hogy mit gondoltok milyen nektek az álomnő?milyen tulajdonságai legyenek? hogy nézzen ki?
2013. okt. 17. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Ez két teljesen különböző kérdés.


Egy nő attól lesz vonzó, hogy tiszta, és ápolt, nőies a megjelenése mint öltözésben, úgy viselkedésben, és végül a szubjektív része a dolognak, ami a második kérdésre a válasz: nekem a fent említettek után még jó, ha nem szőke, nem hófehér bőrű, mert nem szeretem a színtelen embereket. Imádom a zöld szemet. (fekete hajú, zöld szemű mondjuk) Legyen nőies formája, ha lehet homokóra alkat. Nem szeretem a zörgő csontú nőket. ja és van egy fontos, ami mindennél sokkal fontosabb. LEGYEN JÓ MELLE!

2013. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő esetében fontos az is, hogy valamilyen szinten tudjon szerény maradni. Én még nőként sem tudok mit kezdeni az olyan nőkkel, akik ajtóstul rontanak a házba, olyan határozottak, mint egy férfi, épp, hogy csak ostort nem tartanak a kezükben. Szerintem ez riasztó és egyáltalán nem nőies.
2013. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem unalmas sémaember, kicsit másabb is, mint a legtöbben (és nem próbál más lenni, az is csak klisé). Nem feltétlenül szép, nem feltétlenül divatos alkatú, bár túlsúlytól függetlenül némi testi erő tök jól áll egy nőnek. Természetesen szélsőseges ne legyen (itt nem arra gondolok, hogy ne legyen olyan, akit a felszínesek szélsőségesnek cimkéznek), megjelenésében se. A megjelenés egyébként érdekes téma, ott szinte előny szerintem az "unalmas", de persze legjobb, ha az "unalmas" meg van fűszerezve némi érdekessel.


Szeressen nevetni.


Ne zárkózzon be magába, legyen elég bátor kitárulkozni azzal együtt is, hogy esetleg jobban fáj majd az elvesztésem neki ettől (naaa, meg is halhatok, nem?)


Kissé filozofálgatós nyugodtan lehet, fő, hogy ne gabalyodjon bele...


Főzzön úgy, mint én. Vagy legalább kb úgy. Mármint nem abban a stílusban, hanem annyira élvezetesen. Egy hedonista barom vagyok, tudom.


Ne legyen festett vörös, mert az qrvacink. Legyen önmaga, ennyit merjen megtenni magáért.


Támadjon le időnként, máskor fűzzön be, ahogy én is időnként igencsak letámadom vagy újra a bizalmába férkőzöm. Úgy értem szeresse ezt csinálni. Persze ez nem fontos, de mókás és kényelmes egyszerre :)


Amitől igazán vonzó egy nő, azt nehéz leírni. Egy kicsi hibbantság ugyanolyan édes lehet, mint a tipikus szürkeség, miközben tudom, hogy egyikkel se kezdenék semmit, mert nekem a fantázia, ami mindent visz. A kreatív észjárás, a humor, a derű, a már-már bosszantó "variálás".


Az se árt, ha megtanulta, hogy a harag nem kötelező, és nem valami tőle független "roham", hanem ő dönti el, hogy elveszti a fejét (beszédes kifejezés), vagy magánál van (ez is kifejező) és kezeli a helyzetet.


Távlatokban gondolkodik, nem hisz abban, hogy férfi és nő kapcsolatának vége kell szakadjon. A feladatokkal teli életben hisz inkább, és nem olyat választ, aki nem hajlandó fejlődni mellette, miközben ő igen, és nem olyat választ, aki mellett nem lehet fejlődni. Abban hisz, hogy "egyszerűen csak elmondom".


Biztos sokmindent kihagytam, de ennyi már használható.

2013. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

2! Szerintem az egyik alappillérét megfogalmaztad a jó nő definíciójának! ;)


Ezen túl viszont nem árt, ha van véleménye mindenről. Tehát ne egy zsák krumpli "határozottságával" mondja azt, hogy: "háááát jóóóó, nekem mindegy..."

A vélemény nem zárja ki, hogy szerény legyen. :)


Az őszinteség, (egyenesség) számomra elengedhetetlen, tehát ami a szívén az picit legyen a szája szélén legalább. :P (egyértelmű utalgatások is elegek)


A jó nő tisztában van a képességeivel (amivel nem feltétlen él vissza), és a hibáival (amit igyekszik kompenzálni, korrigálni). (mondjuk ez pasikra is vonatkozik).


A jó nő külseje egyensúlyban van a személyiségével, a belső világával.

Az élete nem másoktól függ, hanem magának (akár egyedül is) megalkotja a boldogságát, amit később nem "leszipolyoz", hanem megoszt a párjával. (ez is igaz pasikra is :D)


A jó nő nem vár el olyat tőlem, amit ő sem tudna teljesíteni, viszont elvárja azt tőlem, hogy minden elvárásomat én is teljesítsem felé... :) Így lesz következetes, és kölcsönös az érzelmek hullámzása.


A jó nő nem a testével kelt bennem vágyakat (elsősorban), hanem a szavaival, a mosolyával... és képes olyan dolgokra rávenni, amire senki, és semmi nem vehetett volna rá azelőtt...


A jó nő figyelmes, és szeleburdi egyszerre. (ezt nem tudom definiálni, de remélem tudjátok mire gondolok :D)


A jó nő rám mer írni privátban, és van mersze találkozni velem, mert tudja, hogy egy nyilvános helyen beszélgetésbe még senki nem halt bele... :)


22f Budapest! :D

2013. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 yuda ***** válasza:

A nő a nőies kisugárzásától nő. :)

Ha egészséges önbizalma van és harmóniában van önmagával és a világgal, az kisugárzik. Ettől vonzó egy nő.

(Egyébként ffi is.)

Ehhez kell egy nagyfokú önismeret, lazaság, megfelelő világnézet.

Két példa:

-aki állandóan meg akar felelni másoknak, már vesztett.

-aki állandóan úgy érzi magyarázatra szorul, már vesztett.


Lényeg, hogy ismerje magát, tudja a határait, tisztába legyen magával, mennyit ér.

Mosolyogjon, legyen derűs, ne görcsöljön.

Adjon magára: ne mások miatt, hanem legyen belső igénye.

Lehetne még folytatni, de a lényeg hogy kisugárzik az emberből a jó és a rossz is.


Lehet egy gyönyörű nő rossz kisugárzású és már nem ér semmit. És lehet teljesen átlagos nő nagyon vonzó.


Ja igen: és humorérzék. :)

Az elengedhetetlen ebben a világban.

2013. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"A jó nő nem a testével kelt bennem vágyakat (elsősorban), hanem a szavaival, a mosolyával... és képes olyan dolgokra rávenni, amire senki, és semmi nem vehetett volna rá azelőtt..."


Igen, erre kevesen képesek, csak ennek kapcsán bennem felmerül, hogy az valamilyen szinten mégiscsak manipuláció, ha úgy vesz rá dolgokra, hogy (eleinte) nem szeretnéd, nem? Szóval ez a bizonyos női taktikázás nálam kettős ízű dolog. Nem mondom, hogy mindig legyen őszinte, meg az embernek párkapcsolatban is lehetnek kis titkai (na nem olyan mértékűek, mint a megcsalás), de azért ne taktikázzon túl sokszor, és az sem mindegy, mivel kapcsolatban taktikázik.

2013. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A jó nő rám mer írni privátban, és van mersze találkozni velem, mert tudja, hogy egy nyilvános helyen beszélgetésbe még senki nem halt bele... :) "


Felhívás keringőre? :D

2013. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os!

Igen, picit talán rosszul fogalmaztam, vagy talán rossz a mondanivalóm is... :D

Az, hogy mondjuk magamtól nem vennék fel bizonyos ruhákat, meg nem költeném el a pénzem olyan dolgokra, amit azért a szerelmemmel szívesen átélnék, még nem érzem "annyira" manipulatívnak. Nyitott vagyok rá, de magamtól nem vágyok rá. Utálom a vizet, mert egyszer majdnem megfulladtam, de ha úgy alakulna, akkor simán elkezdenék úszni járni... Szóval valami ilyesmire gondoltam, hogy a saját határaimat "feszíti" az illető. :) Nem megváltoztat, hanem "felfedeztet". (van ilyen szó? :D)


7-es!

És keringő? (igen ;)) :D Szívesen beiratkozok táncsuliba is, bár falábúnak születtem, mint Pinocchio... :D

2013. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nem megváltoztat, hanem "felfedeztet". (van ilyen szó? :D) "


Nem tudom, van-e ilyen szó általánosságban, de most már van XD


Na igen, így már kicsit más színezetű a dolog, ha úgymond kedvet csináltat dolgokhoz a nő...vagy a pasi. Ez nagy kincs.


Megtanítsalak keringőzni? XD

2013. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondj olyan okot, ami miatt veled akarnék tanulni! :P :D

Mért pont téged válasszalak drágaszágom? :D

2013. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!