Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem az a típus vagyok, aki...

Nem az a típus vagyok, aki csicska, és hagyja magát. Mégis úgy érzem, hogy általában sokat kóstolgatnak az emberek. Hogyan tudnám elérni, hogy ne is kóstolgassanak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,vannak nálam kevésbé harciasabb emberek,mégis mintha őket nem néznék annyira pipogyának. Pedíg harcias vagyok,rafinált,nem egyszer bosszút is álltam. De valahogy mintha az lenne rám írva,hogy velem lehet...közben meg mégsem. Ez nagyon zavar.
2013. okt. 23. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy próbálom leküzdeni, hogy belemegyek a játékba vagy ha olyan ami nagyon nem tetszik akkor vérfagyasztóan szép pillantást vetek az illetőre.
2013. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
F vagyok.
2013. okt. 23. 10:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az a baj,hogy kedvesnek látszom.és ebből azt a következtetést vonják le,hogy velem lehet. De ráfáznak.
2013. okt. 23. 10:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Alapjáraton kedves is vagyok. Ha meg felbosszantanak,akkor előtör belőlem az agresszív ördög.
2013. okt. 23. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni és egy idő után felfogják h lesz*rod őket és békén hagynak.Persze vannak esetek,amikor igenis oda kell állni,de az esetek nagy részét lelehet tudni annyival,hogy mosolyogsz 1et és tovább mész.Ez jobban felfogja idegesíteni őket,mint az,h pampogsz nekik.Ne add meg nekik az örömöt h lássák h felbosszantottak.
2013. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel az a helyzet,hogy az ember arcán akkor is látszik a bosszúság. Ahhoz már nagyon pókerarc kell,hogy ne látszon meg. Meg a mozdulatain stb. Ez meg olaj a tűzre. Ezért inkább fel kell venni a harcot. Nekem nem is ez a bajom,hanem hogy úgy érzem,nekem több konfliktusom van,mint sok más embernek.
2013. okt. 23. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell "felvenni a harcot",ez egy nagy ba.romság,már ne is haragudj.Ha vergődni fogsz mindig,ne csodálkozz,ha beléd kötnek,mivel egyrészt próbálgatják az erejüket,másrészt meg jó nézni a sok h*lyét(már ne is haragudj) ahogy pattognak mindenen.Olyankor valahogy okosabbnak érzi magát az ember...
2013. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem hiszed el,de én alapvetően konfliktuskrülő vagyok. Sőt,még én próbálom visszafogni magam,olyan is van. Akkor viszont annál jobban vérszemet kapnak,bennem meg gyűlik a feszültség.....aztán kirobban. Nem olyan egyszerű ez.
2013. okt. 23. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Fejeld széjjel a legnagyobbat - probléma megoldva.
2013. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!