Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a férfi és a női...

Hogyan lehet a férfi és a női írást megkülönböztetni pusztán a külalakjukkal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A nők jobban kerekítik a betűket, én ennyit tudok erről.
2013. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Végső soron sehogy, persze vannak különbségek, de ezek inkább általánosak, nem vehetők készpénznek.Illetve maga a grafológia is csak annyit tud megállapítani, hogy az írásmintában a férfias vagy nőies tulajdonságok dominálnak-e.De ugye ismerünk férfias nőket, illetve nőies férfiakat is...
2013. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Mint ahogy az első is írta, a nők jobban kerekítik a betűket, szebben kapcsolják őket össze. Általában a nők írott szövege ránézésre is szebb, precízebb, átláthatóbb, de hangsúlyozom csak általában.
2013. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lány létemre olyan rondán írok,hogy egy rondán író fiú hozzám képest gyönyörűen ír...De azt nem étem hogy rajolni meg átlagosan jól tudok,vagyishát nem vagyok egy Picasso,de az ötösöm megvan...Magyartanárom többször is felhívta rá a figyelmemet hogy középiskolában nem fogják ezt elolvasni,nem foglalkoznak vele és hogy javítsak rajta,de nem tudok..Ha van kedvem,akkor szebben írok mint máskor,de előfordul olyan is hogy pl.már aznap a netom hánydik oldalt írom és nem is rajzolom meg a betűket csak oda se nézek a lapra csak firkálok valamit,mert egyszerűen belefáradok.De aza az érdekes hogyha nem év eleje van akkor pl.törifüzetbe sose tudok szépen írni,pláne hogy rühellem,de pl.föci füzetbe,az se a kedvencem de azért az érdekesebb,sokkal szebben írok.De nem tudom,hogyan tudnék ezen változtatni...
2014. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,gyorsan kell írni,nem tudom eggyesével szépen kiformázni a betűket,volt hogy unalmmban írtam egy-két füzetet,egy bizonyos témakörről,de nem az írás javítása érdekében,de abban próbáltam azért szépen írni,ami sikerült is,a kezem is belefájdult,de ez nem segített semmit
2014. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
általában mi szebben kerekítjük a betűket, rendezettebb az írásképünk, de a matektanárunk pl. férfi és még nálam is sokkal szebben ír :c
2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!