Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi a legjobban a...

Számodra mi a legjobban a természeted ellen való, amit meg kell csinálnod vagy amilyennek lenned kell?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok oda az emberekért, mégis felszolgáló lettem, nem bírom el viselni a kisgyerekeket hosszútávon, mégis muszáj jóképet vágni hozzá, ha gyerekkel jönnek.


Ilyenekre gondolok, amikre rá vagy kényszerítve, pedig magadtól nem tennéd.


2013. okt. 23. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, de utálok kiöltözni. Utálom, ha Ezáltal dicsérgetnek, mondják, hogy gyakrabban kéne ilyen ruhában lennem. Utálom a szoknyákat, a magassarkút, az elegáns, csillogós, seggvillantós, mellkidobós, masnis, csipkés cuccokat. Totális mértékben a a természetem ellen valók.
2013. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elso: de ha utalsz kioltozni,akkor miert csinalod?

En se szeretek,ezert nem csinalom...ennyi..

2013. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha muszáj kiöltözni nyilván :) Mondjuk sulis ünnepségek vagy egy színház vagy egy vendégség..szóval gondolom ezekre gondol első :) Köszi a választ!
2013. okt. 23. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A puszta tény undorító, hogy dagadt seggű pazarlók éhendögléssel zsarolnak tömegeket, mert annyira bíznak az emberekben, hogy azt hiszik, csak így lehet munkára bírni őket. Miközben sokkal többen akarnak dolgozni, mint ahányan ténylegesen dolgoznak. Mellesleg még ezzel a tuti módszerrel is rengeteg az olyan, akinek van tartós és viszonylag egyszerű munkája, mégis hétfőn arra ébred, hogy mennyire várja a pénteket.
2013. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont az előbbi ellentéte vagyok, rühellem az olyan begyöpösödött, előítéletes embereket akiknek egy szürke kiskosztüm és decens konyt kell ahhoz, hogy intelligens embernek fogadjanak el. Nem, nem ápolatlanságra vagy kóros feltűnési viszketegségre gondolok, csak átlagos hétköznapi ruhára. A pokolba az összes dresscoddal, egyenruhával, van-szájz-fitsz-all-al.


Amikor arra vagyok kényszertíve, hogy hazudozzak, mellébeszéljek vagy ködösítsek. Az igazság előbb utóbb úgyis kiderül, de addig is hülyének kell néznem a beszélgetőpartnert. Óvatosan, udvariasan lehet őszintének lenni.


Amikor valami hülyeséget kell végigcsinálni, amiről már előre látom/tudom, hogy nem fog működni, de udvariasságból vagy munkaviszony miatt azért szó nélkül asszistálnom kell az összes kőműveskelemen projecthez.

2013. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is öltözködés, képtelen vagyok megérteni, hogy miért akadnak ki a magyarok azon, ha egy orvosnak színesre van festve - konkrétan kékeszöldre(!)- a haja. Ezért leléptem Hollandiába, és itt nyugodtan gyógyíthatok így is, legalább a deviánsabb arcok is bizalommal vannak hozzám ha kezelem őket, több páciens, több pénz.

(Nem fake, aki akar, kap privát fényképet, ha megbízhatónak találtatik.)

2013. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úúúú, én kérnék ha szabad. Nyugodtan cenzúrázd ki az arcod ha gondolod, de a kékhaj+ köpeny kompó érdekelne ha van olyan képed :D Mert tény mi tény, itthon még én sem láttam, pedig félig eü-s vagyok :)
2013. okt. 27. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!