Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért azok az emberek sikerese...

Miért azok az emberek sikeresek, akiknek benem áll a szájuk, és már mindent túlmagyaráznak?

Figyelt kérdés

Erre vevők többségében az emberek?

Nekem nem szimpatikusak, de ez magánvélemény.

Olyanokra gondolok mint Ltikai Gergely Hollywood News Agency

Dancsó Péter

Az Arc nélküli Manus - Duma Ragu.

Akinek nem mond ez semmit, Youtube és írja be ezeket a neveket. Nézzen meg 1-2 videójukat amiben magyaráznak.

Na de ez nem a reklám helye!

Osztálytársam is ilyen, minden túlmagyaráz, egy mondatot elmond 5 féle képp, benem áll a szája magyarázza a tanárnak, és megkapja az 5öst.

Mindenki más elmondja normálisan az anyagot, nem dumál mellé, nem vigyorog, nem magyarázza a tanárnak körkörös mondatokban, és 3-4 es max ha kap!


Most nem értem. Az osztálytársam ugyan azt mondja egymás után csak 3 féle képpen el, de a lényege egy. Az amit mindenki más is mond! Miért mégis sikeres?

Miért szeretik az ilyeneket az emberek? Az osztálytársam is mindent túlmagyaráz, már fárasztó hallgatni, nehéz figyelni rá!



2013. okt. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert aki sokat magyaráz, azt a látszatot kelti,hogy sokat is tud. A tanár meg lehet,azért ad ötöst osztálytársadnak, hogy fogja már be végre :)
2013. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülj fel erre a jővőben, mert sajnos sokszor fogyz ezzel találkozni. Sok embernek a körítés a lényeg, nem a tartalom. Ők nem tudják a valódi értéktől, a hamisat megkülönböztetni, mert nrm látnak a sorok között. Ha továbbtanulsz egy egyetemen, ott azért lesznek már tanárjaid, akik vizsgán kihajítják az ilyen mellébeszélőket. Viszont próbálj meg picit te is javítani a marketingeden, csak a saját érdekedben. Sokszor azt az embert tartják a legértelmesebbnek, aki mindenhez hozzászól, méghs hülyeséget is. Ezért nem szabad teljesen passzívnak maradni, igenis mondd, ha tudsz valamit. Sok sikert.
2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én rengeteg ilyen embert ismerek, akik arcátlanul nyomják magukat előre, de szerencsére vannak (nem sokan) akik erre rájönnek: arra, hogy aki csendes, hallgatag általában többet tud, csak valamiért nem beszél és ott vannak ezek, vigyorgás, negédeskedés, manipuláció, jó kiállás és kisugárzás, töretlen önbizalom és karizma, kedvesnek és barátságosnak tűnök azért, mert éppen ott, akkor valamit el akarok érni

rájöttem, hogy ők csinálják jól, de mit tegyek, ha én nem tudok így viselkedni...

2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a legjobb ügyvédek és értékesítők.
2013. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!