Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem miért utálnak az ilyen...

Engem miért utálnak az ilyen "utcai vagányok"? Velük miért nem tudok kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés

Az ilyen deszkás, grafitis cigizős, piálós laza gyerekek, utálnak engem. Már annyiszor akartam velük haverkodni, de mindegyik valahogy nem bír engem.

Ok, tény, nem deszkázom, nem cigizem, nem grafitizek, és a lógás a suliból, se az erényem, de nem vagyok ellene az ilyeneknek!

És az ilyen "laza vagány" arcokkal nem tudok kapcsolatot kialakítani.

Azok akik folyton lenn lógnak a téren, bandáznak, lenn lógnak a parkban.

Velük miért nem lehet összehaverkodni?

Mindig valahogy utálnak engem, de nem értem miért.

Másokat se bírnak?



2013. okt. 28. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mert te nem olyan vagy mint ők az ember nyilván azokat bírja a legjobban akikkel tud azonosulni
2013. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén én is kamaszként sokat bandáztam lent a téren, de nem ilyen fazonokkal, igazából ezek bár azt hitték magukról nem számítottak menőnek.
2013. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus disco patkány vs rocker fazon. A két szélsőség, a többit a fantáziátokra bízom :)
2013. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angelik@ ***** válasza:

Kapásból felsoroltál 4 tényezőt amit nem szeretsz csinálni, akkor miért fontos hogy beilleszkedj a társaságukba?:)

Lógni, cigizni, esetleg drogozni olyan jó dolog? Nem? Igen, szerintem sem!

2013. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó fejnek tűnnek! mindig poénkodnak, olyan lazák!
2013. okt. 29. 14:45
 6/6 Angelik@ ***** válasza:
A túlzott lazaságnak is megvannak a hátrányai. Mikor iskolába jártam, az osztályom többnyire ilyen volt. A vizsgákat gondolhatod hogy a 30 ember közül hányan végezték el sikeresen. Persze akkor is jött a laza válasz" leszarom" de akkor már azért látszott rajta hogy nem annyira vicces ez az egész. Nem kell görcsösen komolyan venni mindent, de azért találd meg az egyensúlyt.
2013. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!