Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a fülükben bömböltetik a...

Akik a fülükben bömböltetik a zenét, azok bunkóságból csinálják?

Figyelt kérdés

Sok mindenki fiatalok maxon bömbölteti a fülében a zenét, úgy, hogy 3-4 méterre állok tőle, és én hallom mit hallgat.

Ezt bunkóságból csinálják?


1. Figyeljen rám mindenki!

2. Letojok mindenkit, hallják, mit hallgatok!

3. Ne is próbáljatok hozzám szólni, úgy sem hallom!

4. Nekem ne is próbáljátok megmondani, hogy halkítsam le!

5. Hallás sérülés? ugyan már!


Ilyenek ezek?



2013. okt. 29. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen sz@r minőségő a fülhallgató, ő meg szereti a nagyon hangos zenét?
2013. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy idegesek es igy probaljak a zenevel probaljak a duhuket "csititani".
2013. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Mivan? Téged az zavar hogy idegen emberek bömböltetik a zenét, és azt te hallod?
2013. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

miért csinálnák bunkóságból?


3-as pontod nem csak az embereket hanem minden más zajt ki akarnak szűrni


plusz mert ha nagyon szeretik azt a zenét akkor minél hangosabb annál jobb


attól hogy téged zavar nagyon sok embert nem és a hallgató szemszögéből nem is hallani hogy kint is hallják a zenét


igen ugymond megsüketül ilyenkor az ember de ha ő az arcodba néz és ha csak tátogsz is akkor valszeg lefog esni hogy szólni akarsz neki és leveszi addig fülest


a sérülésre addig nem figyel oda a legtöbb ember amig nem szenvedi el


ennyi voltam

2013. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Olyan mogorva feje van mindegyiknek! Gondolom azért bömböltetik a zenét, hogy ne is próbáljon hozzájuk szólni senki mert hallják, hogy úgy sem fogja meghallani!
2013. okt. 29. 20:26
 6/20 anonim válasza:
én pl azért mert nem vagyok kiváncsi a körülöttem lévők bezsélgetésére. most ki szolna hozzám? ha valami ismerős jön akk meg nyilván abbahagyom.
2013. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyszer láttam egy ilyen srácot, lerakta a buszon a táskáját, az közben eldölt, és kicsúszott belőle egy csomó cucc, persze ezt nem vette észre, és az előtte vele szemben ülő magyarázta neki, hogy "hé haver, elhagyod a cuccaid, nem veszed fel?" és az a srác meg csak bámult a hapekra, ilyen savanyú képpel...

De az segíteni akart neki...

2013. okt. 29. 20:30
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Kétféleképp tudsz zenét hallgatni: hangfalon vagy fülhallgatóval. A fülhallgató a zenehallgatásnak az az alternatívája, amivel a legkevésbé zavarod a másikat, szóval ennél csak "zavaróbb" módja van. Akkor miért lenne már bunkóság? Az meg már totál a magánügye, hogy kihallatszik valamennyire.

Pláne, ha ez buszvárás közben zavar téged: buszt várni forgalmas helyen szoktak, ne mondd már hogy egy fülhallgatóból kiszűrődő zaj jobban zavar mint az autók, buszok, kamionok zaja.

2013. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És az, hogy azért csinálnák az emberek, hogy ne szóljon senki hozzájuk... Én ha látom, hogy felém fordul valaki, és kérdezni akar valamit, akkor természetesen kiveszem a fülhallgatót, és meghallgatom mit akar. Még savanyú pofát se vágok mellé.
2013. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem. A külső és a belső világ elleni védekezésként.
2013. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!