Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ilyen szempontb...

Normális, hogy ilyen szempontból még mindig olyan vagyok huszonévesen, mint egy tinilány?

Figyelt kérdés

Tizenegynéhány éves koromban nagyon tudtam rajongani sztárokért, a szobámban évekig a fal minden egyes centiméterén poszterek, képek voltak :))

Most így, 25 évesen azért ez már nem ilyen durva, de képes vagyok még mindig odalenni egy jóképű hírességért. Persze, nem ilyen tehetségtelen majmokról van szó, akik a kinézetükön kívül semmit sem tudnak. Ez jelenleg abban nyilvánul meg, hogy pl minden nap megnézegetem az új videóit youtube-on, elolvasgatok róla ezt-azt, amit találok. Volt már ilyen párszor, pár emberrel, de mindig elmúlt pár hét alatt, nyilván most is el fog.

Csak néha úgy érzem, nem annyira normális, hogy ennyi idősen még mindig ilyen tudok lenni :D

Párom amúgy jól tolerálja, nem zavarja egyáltalán. Sőt, akit így szeretek, azt általában ő is, és mindig velem nézi a videókat stb.



2013. nov. 3. 10:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincsen ezzel.
2013. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális
2013. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne aggódj, ez velem is így van... nézd meg a nicknevem :)
2013. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!