Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kedves urakhoz szól a...

A kedves urakhoz szól a kérdés. Mik számotokra a nőkben elengedhetetlenül fontos belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Pl. melyik rosszabb, az okoskodó típus vagy a butuska, de jóindulatú? És a humor menyire jó pont?
2013. nov. 11. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak legyen kiegyensúlyozott és értelmes. Nem kell okos legyen, csak esze legyen. Aki nem teljesen hülye, az fiatalon rájön magától, hogy jónak lenni egyszerűbb, az a rövidebb út. Akinek ennyi megvan, az széppé válik egészen fura adottságokkal is.
2013. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Morozov ***** válasza:
Legyen aranyos, kedves és gondoskodó ez a három a legfontosabb. Nekem a humor is bejön. Ugyan szeretem a butácska lányokat, mert olyan kis aranyosak, de én elvből nem jönnék össze egy olyannal, mert a gyerekek IQ-ja általában az anyjukéhoz van közelebb, és nem akarok kitolni a gyerekeimmel. Azért ne legyen nagyon okoskodó se :)
2013. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

legyen benne kedvesség,és ne akarjon női szerepekbe osztani,kb ennyi és akkor jól ki fogunk jönni.

nálunk is akkor van csak gond,amikor a bnőm néha hazalátogat és a muterja a fejét fogja azon,hogy én csak a héten 1x mosogatok.

az ilyen látogatások utána bnőm ki találja mindig,hogy házi tündért farag belőlem,de az összes próbálkozása kudarcra van ítélve,hiábavaló.

nem is értem miért nem nyugszik bele?

szóval ettől kíméld meg magad,szó nélkül takaríts,mosogass és akkor béke lesz meg szeretet.

2013. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretem az okos, jól gondolkodó lányokat, akikkel szinte bármiről el tudok beszélgetni. Legyen mély érzésű és kedvelje a romantikát, egy kis melegség a szívében sosem árt. :) 20/f
2013. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engedje, hogy szeressem. (Nem trendi válasz, tudom.)
2013. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3: és eltartod a barátnőd, vagy munka után az ő külön + szórakozása utánad takarítani, mosogatni, főzni?
2013. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy nő az legyen nő, ne legyen férfi. Talán tömören ennyi.

Értékelje a humort, nem baj ha neki is van, tudjon figyelni a párjára, ne versenytársnak fogja fel.

Ne legyen cinikus, túl sértődékeny, nagyszájú, közönséges.

És ha egy mód van rá, ne akarja ezt a manapság divatos feminizmust követni, mert mindkét félnek megvan a maga szerepe, úgy értve, aki jobban ért valamihez, akkor azt csinálja.

2013. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legyen becsületes, kulturált, művelt, intelligens, jóindulatú, visszafogott.

A kérdésedben vázoltak közül a butuska, de jóindulatú a kisebbik rossz, mert ha már feltétlenül választani kell az ész és az úgymond "jóság" között, akkor az utóbbi a fontosabb. Bár optimális esetben a kettő egyszerre van jelen.

A humor nem annyira fontos, az viszont igen, hogy pozitív gondolkodású legyen az illető. A másik véglet azonban, a folyton röhögcsélős, a "Humor Herold" típus már fárasztó, nemkívánatos.

2013. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedvesség, szeretetteljesség, de amikor meglátja bennem azt a jót amit én nem látok az önbizalmat ad.
2013. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az okoskodó sokkal rosszabb...A humor jó pont,de nem különösebben fontos,hogy vicceskedő típus legyen.Az egészséges humorérzéke meglegyen.Ne legyen túl sok elvárása.Előbb ismerje meg saját magát....A nők különösen nagy nyomás alatt vannak napjainkban,ők tudják a legjobban,hogy milyen nehéz dolog ezeknek megfelelni.de csak annyit várjon a férfitól,mennyit maga is hajlandó megtenni saját maga felé(is).Legyen kedves,nőies.
2013. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!