Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy kezelitek az ilyen...

Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm rám írt facebookon, hogy a lányának valami matekházit kell megcsinálnia, de nehéz és nem képes rá. Leírta a feladatot és utána úgy fejezte be a levelét, hogy gyakorlatilag megköszönte előre, hogy megcsinálom neki a háziját, pedig semmi kedvem, meg energiám nem volt hozzá. Végül, mivel nagyon segítőkész vagyok, megoldottam a feladatot, vissza is írtam a facebookon a végeredményt. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet kezelni az ilyen eseteket? Már előfordult néhányszor hasonló eset, amikor a segítségemet kérték, nekem nem volt sem időm, sem energiám hogy foglalkozzak vele, mégis elvállaltam, hogy ne legyen belőle harag. Hogyan lehet lekoptatni az ilyen kéréseket, hogy ne legyen harag?
2013. nov. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Neked van tököd ?


Ne haragudj, de te tipikusan az osztály bohóca típus lehetsz... egy lúzer, akire mindenki rásóz mindent, hogy csinálja meg.


Úgy lehet lekoptatni kisfiam az ilyen kérdéseket, hogy


Először is: Növesztesz tököt

másodszor: Növesztesz golyókat

harmadszor: Megtanulod kimondani és leírni azt, hogy "nem"

2013. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyszerűen: Ne haragudj, de sok dolgom volt, nagyon elfáradtam, és semmi agyam nincs most jelenleg egy házihoz, nézzetek jobban utána, abból nem fog tanulni, ha én megcsinálom helyette. Bocsi mégegyszer! Üdv
2013. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy erre most nincs időd, energiád és kész.


"mégis elvállaltam, hogy ne legyen belőle harag"

IQ 60 felett meg kellene ezt érteni a másiknak is, harag nélkül. Ha nem tudsz nemet mondani, akkor ilyen rángatott balek maradsz.

2013. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nemet mondok. Ha megharagszik, azzal magát írja le előtte + 1 hülyével kevesebb!
2013. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!