Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőtársaim: Mennyire vagytok...

Nőtársaim: Mennyire vagytok megelégedve a mai férfiak felelősség tudatával?

Figyelt kérdés

Szingliként, kapcsolatban vagy pedig házastársként. Írjatok példákat is.

Előre is köszönöm szépen.



2013. nov. 25. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A sajátodat kéne megkérdőjelezned.
2013. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nézd, én csak pozitívan tudok nyilatkozni a férjemről.Felelősségteljes férj, apa és fiú.Azt hiszem kicsit túlzottan lelkiismeretes csak akkor törődik magával,ha már mindenkinek az igényeit kielégítette mind érzelmileg mind anyagilag.Nyilván nem egy szent emberről beszélünk,ő is a sarkára tud állni de azt hiszem, roppant felelősségteljes.Az öcsém és apám is ilyenek, bár csalódottan veszem észre,hogy egyre ritkább az ilyesmi.Ami régebben ,úgy 20-30 éve természetes volt ,ma már ritkaság számba megy...nagyon sok barátnőm panaszkodik a férjéről és fogalmam sincs,hogyan tudnak egyátalán együtt élni, ha apuka kocsmázik,haverozik, sok férfi ismerősöm egyszerűen nem is törődik a gyerekeivel, nagyon sok megdöbbentő és szomorú történetet hallottam.Én szerencsésnek mondhatom magam.
2013. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire.Sokan csak birtokolni akarnak, féltékenykednek, de közben nem szeretnek. Számomra a féltékenység egyszerűen undorító, hányingerkeltőek az ilyen emberek. Nem is azért féltékeny, mert nem bízik az asszonyban, hanem azért, mert csak magának akarja. Ha valaki igazán szeret valakit, az megbízik benne és nem féltékeny. Közhely, de így van. Szóval nekem ez a bajom jelenleg a férfiakkal.
2013. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

En a volegenyemmel teljese megvagyok elegedve.

Nem sajat magat nezi eloszor hanem engem.

ahogy a masodik hozzaszolo irta ugyan az szinte:)

amikor lerendezte az anyagiakat,van kaja a hutoben az utan jon o. egy pelda: multkor szetszakadt a nadragom sajnos, ( nem csak 1 van,de mivel fogytam igy szinte mindegyik nagy.) nekem mentunk el nadragot es kabatot venni,neki pedig meg nincs a laban teli cipo :( mondtam hogy vegyel magadnak cipot,jolvan ez a nadrag nekem,de nem,inkabb vett nekem nadragot es kabatot :) mas ferfit nem nagyon tudok,az exem... jajj na az egy taho volt.. o nem vett volna 1 db cigit sem,anyuci pici fia az nem volt baj hogy nincs otthon kaja es eheztem,neeem anyucinak kell a penz mert lusta volt dolgozni ( nem is keresett allast,kifogasai voltak hogy akkor ki takarit meg foz..)

na mind1 :)

az en parommal megvagyok elegedve :) es ha majd apa lesz,tudom hogy nagyon jo apa lesz,mert mar most latszik ha gyerek van a kezeben :D

2013. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Úgy látom, a legtöbb férfi vállalja a felelősséget, van benne felelősség tudat.

Viszont, nem örömmel. Így kerülik az olyan helyzeteket, ami felelősséggel járna. Pl. komoly kapcsolat, házasság, gyerek.

Persze nem mindenki ilyen, örülök, hogy másoknak sikerült megtalálni az igazit. Nekem sajnos még nem.

2013. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet általánosítani, nagyon nem. Nagy különbségek lehetnek ilyen téren férfi és férfi közt. A férjem felelősségteljesen viszonyul hozzám, a kapcsolatunkhoz, teljesen meg vagyok elégedve a hozzáállásával.
2013. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A férjemről tudok nyilatkozni. Roppant felelősségteljes családapa és csodálatos férj. Három gyerekünk van, de maximálisan kiveszi a részét a gyereknevelésből, soha nem tudtam a nagyszülőkre számítani (külön történet), de ő mindig ott volt, ha kellett. Vigyázott rájuk, hozta-vitte oviba, iskolába, orvoshoz, ha én éppen dolgoztam. Felváltva dolgozunk évek óta, hogy egyikünk mindig itthon lehessen, na, ezt nem csinálná sok férfi.

Férjként sem tudok róla rosszat mondani, persze nem szent ember, vannak hibái, de nekem ő a tökéletes... :)

Ja, mielőtt megvádolnátok, hogy csak az elején ilyenek, mi már 22 éve együtt vagyunk. :)

2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyanok, mint a mai nők. egyik normális, másik nem. Az exem (kb. 6 éve váltunk külön) egy majom volt, mindig csak a számítógép érdekelte, felelőtlen volt, megcsalt,. stb. A mostani párom (férjem, van egy kisfiunk, 7 hónapos) egy angyal, segít, dolgos, kedves, megbízható, jólelkű, jófej pasi, holott még csak 28 éves. 4 éve vagyunk együtt, minden nagyon rendben van.
2013. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen téren tényleg hülye aki általánosít.
2013. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Mivagy te FEMINISTA?Nőtársaim.. úúristen.
2013. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!