Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14 éves vok. és utálom a...

14 éves vok. és utálom a pattanásokat. Csak nekem annyi van. A nyakamon van egy kicsit. Az arcomon. Meg a vállamon. és nagyon fáj hogyan tudnám eltüntetni gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés
valahol láttam a tejet h az jo szerintetek?most vmi kék szeszt használok..de nem naon akar elmulni:/ keringö februárban lesz addigra midnenképpen szeretném eltüntetni..föleg a vállamrol!
2013. dec. 1. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok. Édesanyám egy bioboltban vett nekem sószappant. Natúr kozmetikum, nekem nagyon bevált, hamar leszárítja a pattanásokat nem kell nyomkodni semmi. Egy hét alatt már eredménye van, próbáld ki!
2013. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké.és az nem drága?egy nap hányszor kell rá tenni?
2013. dec. 1. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem használ, pont, hogy azt mondják hanyagolni kell a tejtermékeket ha valakinek nagyon pattanásos a bőre.
2013. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a zsíros börre mit ajánlotok?
2013. dec. 1. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első ajánlott sószappant nem tudom milyen, de ha sima baba szappant használsz az is jó. Antibakteriális szarokat ne használj az a lényeg, inkább valami bio dolgot, de ha nagyon rossz a helyzet bőrgyógyászhoz se árt elmenni.
2013. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre ugyanúgy jók az ilyn szappanok, mert szárítanak.
2013. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Nem drága nem tudom pontosan. Napi kétszer reggel este bekened hatása lesz.

2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fiftififti válasza:

Majd elnövöd!

Nekem is volt ennyi idősen :D

2013. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

menj el kozmetikushoz, o kitisztitja neked es kapsz tole tonikot.

de ha olyan nagyon pattanasasos vagy, akkor szerintem jobban jarsz ha borgyogyaszhoz mesz, o jobban tudja mit kell tenni.

es ne egyel chipset, sultkrumplit, csokit, es ne igyal uditoket, mert attol is johetnek elo pattanasok :)

2013. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hosszúhajú ***** válasza:

attól függ, hogy zsíros a bőröd vagy száraz. Nekem alapvetően száraz, mégis pattanásos lesz. És ha a pattanást szárítom, még inkább az lesz. Próbálhatsz homeopátiás szereket, meg úgy tudom süszler só.

Ami nekem bejött a száraz bőrű pattanásra az a természetes levendula szappan. tudod az a kézi készítésű.

2013. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!