Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen nem tudok kedves...

Egyszerűen nem tudok kedves lenni. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába szeretem azt akikkel vagyok, egyszerűen muszáj szurkálódnom, bunkóznom, persze mindezt csak ilyen viccesen, nem vérkomolyan. De akkor is ezt csinálom és egyszerűen nem tudok kedves lenni, mert kényelmetlen. Pedig olyan sokszor vágyom rá hogy gyengéd és kedves legyen... de bohócként érzem magam, ha csak belegondolok is, hogy kedves vagyok...


24/F


2013. dec. 5. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha eljön az alkalom, akkor kedves leszel. Én is ilyen voltam, aztán találkoztam egy lánnyal, és megváltoztam. Persze nem mindenkivel. A lényeg, hogy a szüleiddel legyél normális. Elvégre ők nem a haverjaid. A haverok meg elbírják. Vagy ha nem, akkor kinyalhatják.
2013. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, csak ilyen poénkodás szintjén szoktam csipkelődni... de van egy lány haverom akit nagyon bírok, és folyton besértődik minden szaron... :/
2013. dec. 5. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

B@zzeg kérdező, mintha saját magamat olvasnám. Most nem csak a leírásra, a vázolt dolgokra gondolok, hanem erre a csajos dologra is. Hihetetlen.


Egyébként első válaszoló, köszönöm én is amit mondtál, teljes mértékben igazad van. Amit leírtál, az úgy van jól ahogy van, ennyi.

Egyébként sokan nem képesek elfogadni, hogy valaki nem nyalja a hátsójukat folyamatosan, ezzel ellentétben sokan vannak, akik veszik a kicsit csipkelődősebb stílust.

Nem árt, ha kedvesek és normálisak is tudunk lenni (a kettő mondjuk nem zárja ki egymást), sőt kell is, de szvsz. tényleg bohócot csinál magából az, aki folyamatosan mások érdekei szerint viselkedik, azok alapján változtatja a stílusát... ez a csajoknál elég gyakori pedig, hogy elvárják (na, hát ezért is vannak ők, hogy ezt csinálják :)).

Kicsit elkanyarodtam, uff...

2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Voltam kedves sokáig, mindenkivel szinte. Palira vettek, bohócot csináltam magamból. Mióta bunkózok, max ők a bohócok. Igaz barátok nincsenek, sose voltak. Párommal vagyok kedves, szüleimmel elviselhető. ennyi.
2013. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem te bizonytalan vagy, azért adod ezt a 'kemény', beszólogatós stílust. Úgy próbálj meg kedves lenni elsőkörben, hogy nem "viccelődsz". Más negativ tulajdonságait, illetve epés megjegyzéseket tenni nem vicces. Hosszú távon azt éred csak el vele, hogy nem látsz magad mellett senkit, mert egyszer mindenki megunja a beszólogatásokat.

A kdvesség nem nehéz dolog, csak annyi, hogy rámosolyogsz és megkérdezed hogy van.

2013. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha változtatok a viselkedésemen, akkor meg mérgesek rám mert azt hiszik, valami bajom van és hogy miért nem mondom el. :D Hiába mondom hogy nincs semmi, akkor is mondják, hogy nem ilyen szoktam lenni és hogy mi a baj (amikor nem szólok be).
2013. dec. 6. 15:57
 7/7 Vikuci79 válasza:

Aztaaaaa!

Hát ez tényleg ilyen lehet.

Van egy jó ismerős lány, ő is folyton cikizi a másikat, de ha nem így tenne hirtelen, valószínű nem ismernék rá én sem. Viszont ha én lennék a visszahúzódás helyett csipkelődő, nem tudom mi lenne. Nem merek ilyen lenni mert azt gondolom tuti megsértődnének, hiszen én is könnyen sértődöm. Szóval ellenkező csoportbéli vagyok.

2019. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!