Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az emberekkel,...

Mi történt az emberekkel, hogy már nagyon sok dologról negatív a véleményük?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:

gondolom olvasták,felfogták és belátták ezt-

[link]

2013. dec. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,annyira szép világban élünk,jó a fizu,kedvesek az emberek,a pénz,mintha nem is létezne :D (most komolyan,te milyen világban élsz?Mert szeretnék oda költözni...)
2013. dec. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

túl sok híradót néznek. :P

lehet én vagyok UFO, de amióta nem TV-zek sokkal jobb a hangulatom. már attól 200 a vérnyomásom ha meghallom hogy az emberek azt beszélik meg, h mi volt a tegnap esti műsor. engem ez nem érdekel, és nem köt le. ami igazán fontos, az úgyis szembejön velem az interneten, ami meg csak a maszlag, azzal nem terhelem magam, és nem pazarlom rá az időmet.

megtanultam értékelni azt amim van, nem kesergek olyan dolgokon, amin egyedül nem tudok változtatni. magamat igyekszem jobbá tenni, és pozitívan hozzáállni a körülöttem élőkhöz. sokan csodálkoznak is rajta, h nekem mindig jó a kedvem. :)


persze vannak dolgok, amikről nekem is negatív a véleményem, ha kérdeznek kulturáltan elmondom, de inkább igyekszem az élet kellemesebb oldalával foglalkozni. a kesergés nem visz előre.

2013. dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert csak negatív dolgot tapasztalnak. Egyre rosszabb a helyzetük. Nem mindenki milliomos.
2013. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze nem mindenki milliomos, ezért kell mindenkinek kifordulnia magából, mert azzal biztos kifog mászni a nyomorából és jobb lesz az élete -.-

Tipikus abszurd mentalitás.

2013. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

A magyarok mindig is ilyenek voltak, évszázadok óta belénk van nevelve. Nem véletlen a mondás: "sírva vigad a magyar".

Egyébként én például tipikus nem magyar vagyok, nem vagyok hajlandó negatív hozzáállással elrontani az életem. Sokan kérdezik is, hogy csinálom. Pedig ez egyszerűen döntés kérdése :)

2013. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbben azért tartanak ott, ahol, mert félnek lépni. A siker csak úgy jön el, ha kockáztatsz; ha van 1 ft-od, azt fel kell tenni, és vagy bejön, vagy nem. Amíg nem szerencsejátékként gondolsz az életre, és nem kockáztatsz, addig ugyanott fogsz rostokolni, ahonnan a gazdagok indultak. Ezt nem tudják sokan felfogni.
2013. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!