Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is félsz a csapvíztől/mikró...

Te is félsz a csapvíztől/mikrótól? Mikor lett az emberek nagy része ilyen " de egészségtelen a világ" mániás?

Figyelt kérdés

Ma annyi minden egészségtelen. A cigi, alkohol, kávé, energiaital, ezeket elfogadom!


De már az emberek nagy része akit ismerek már mindenre mondja hogy "jajj káros!"

-Mikró 5 családot ismerek aki kidobta vagy eladta a mikróját, mert egészségtelen, sugározza a kajába a hullámokat!

-Szalonna mert hogy zsíros... Falun hány nemzedék nőtt fel szalonnán?

-Zöldségek Tele van a bolti zöldség génkezelővel.

-Csapvíz tiszta klór, szűrt vizet isznak ismerőseim, vettek ilyen gépet ami szűri a vizet a házban.

-cukor Ők édesítővel isszák a kávét.

-fehér liszt/cukor Ők barna cukrot teljes kiörlésű lisztet használnak...


Most komolyan, mikor lett az ember ennyire paranoiás?

Te is rettegsz ha rágondolsz a szalonnára?



2013. dec. 8. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

-Tönkrement magától a mikrónk, úgyhogy emiatt jelenleg nem aggódok. Amúgy a kaják nagyrésze amit a boltban kapsz, már alapból hőkezelt.

-A szalonnától csak akkor félek, ha nincs itthon. :D

-Ha húst nem ehetünk, a zöldség meg génkezelt, akkor mégis mit együnk? Magokat? A fa amin terem nem génkezelt?

-Ásványvizet iszok, mondjuk arra is azt mondják káros. De bevallom, a csapvíz néha jobb, mert az legalább nem csinál savat a belemben.

-Mitől jobb egy mesterséges szirszärokkal telenyomott valami a cukornál?

-A liszt ugyan abból a "génkezelt" búzából van, barna cukrot még nem ettem, mert nem volt rá pénzem.


Amúgy nem értem, hogy egy kedves történelem tanárnőmet idézzem, és magét a szituációt: elővett egy cigit, bevette a szájába, rágyújtott, majd ezt mondta: Erre is azt mondják, hogy káros, tudom, hogy az, de valamibe meg kell halni nem?

Szóval fölösleges a rinya. Arról nem is beszélve, hogy az éhenhalás, és a szomjanhalás még mindig egészségtelenebb, mint ezek az ételek/italok.

2013. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyik mobilszolgáltatónál dolgozok, a múltkor nem mondom meg melyik településen fel kellett mennem egy víztorony tetejére antennát javítani. Belül kell felmászni. A víztérnél való áthaladáskor rendkívül büdös dögszagot éreztem, valamint vagy egymillió szarlégy tenyészett odabenn. Lehet hogy valami kóbor macska döglött bele vagy ilyesmi. Ezt ha még klórozzák is, akkor is undorító és ez jön a csapból. Koccintsunk vele, egészségetekre !
2013. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mikróval nincs bajom, nem is értem másoknak miért van, de ő dolguk. Bár én eddig a háztartások 99%-ban láttam mikrót.


Szalonna, cukor, liszt, ezeknek is megvan a maga igazsága, viszont senki nem fog abba belehalni egy jó szalonnasütésbe, vagy egy cukrozott kávéba. A lényeg hogy mindennek megvan a maga mértéke amit tartani kell, és egyik véglet sem igazán jó.


A csapvíz változó, függ a hálózattól is, van ahol kb langyos víz folyik, meg elég érdekes íze-szaga van, de ez alapvetően a hálózati rendszer hibája. De összességében a magyar ivóvizek elég magas minőségűek.

2014. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán...szerintem a mikró az egyik leghasznosabb háztartási eszköz, és hülyeség, hogy mikrohullámokat sugároz a kajába..

Mi házi szalonnát szoktunk venni, abba pedig nem hiszem, hogy annyi mesterséges szar lenne

A zöldségekről meg annyit, hogy még ha tele is vannak mindenféle mesterséges anyagokkal, meg már mindenre rámondják, hogy ez nem is igazi húsból/zöldségből készül, akkor mit egyek? Haljak éhen, csak mert néhány "értelmes" kitalálta, hogy minden étel, amit a boltban megveszel, meg van mérgezve?

Egyik barátnőmék is vettek ilyen vízszűrőt és mondták, hogy bemesélték nekik, hogy ha azt rászerelik a csapra, desztillált víz fog jönni belőle...Már nem azért, de ha desztillált vízen élnének, már rég meghaltak volna, szóval most tök mindegy, hogy ott van-e az a szűrő vagy nem...Ha meg tényleg van egy csomó mérgező oldott anyag a vízben, az ellen úgyse tehetünk semmit

Az édesítőszer megint többet árt, mint a sima cukor szerintem..

A barna cukorról és a teljes kiörlésű lisztről nem nagyon tudok mondani semmit, lehet, hogy egészségesebbek, mint a fehér társaik, de attól még elég drágák és most hiába mondják, hogy mennyivel jobb azt enni, mint a fehéret, ha sokaknak nincs pénze ezekre?

16L

2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem igaz, hogy a MIKRÓ mikrohullámokat sugároz a kajába? Akkor milyen elven működik, hogyan melegít?


Amikor az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik ugyebár... a MC Donalds-os csirke sem bőr volt csak azért büntették meg őket mert olyan kedvük volt :P


[link]


[link]

2014. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!