Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell letagadni ha az...

Miért kell letagadni ha az ember aludt? Szégyen aludni napközben?

Figyelt kérdés

:) Mikor felhívom valamelyik haverom, és sokára veszi fel, mert aludt, és hallom a hangján, hogy tényleg aludt, és bocsánatot kérek, hogy "jajj, bocsi nem tudtam hogy alszol!"

Akkor nagyba tagadják, " ehhh... nem, nem nem aludtam..."


Miért tagadják le? Szégyyen aludni nappal? :D



2013. dec. 12. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Én meg szoktam mondani. És mellé meg is mondom neki, hogy mellőzhette volna még egy-két óráig ezt a hívást. :)
2013. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak illendőségből nem mondják meg hogy ne érezd kellemetlenül emiatt magad hogy felébresztetted. Bár én mindig simán megmondom ha valaki felébreszt. :)
2013. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt tényleg csak jófejségből mondják, hogy te ne érezd kellemetlenül magad, ha felébresztettek :) Egyébként nem ciki, régen én is mindig aludtam délután, ha volt időm. Ezzel nagyon sok felnőtt van így.
2013. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%

Bárcsak minden nap aludhatnánk délután!!

Óvodai jogszabályokat az idősebbekre is :DDD

2013. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!