Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arra miért nem emlékszik...

Arra miért nem emlékszik érdekes mód senki, amikor érte tettek valamit? Csak arra amikor Ő tett valamit.

Figyelt kérdés

Amikor össze vitatkozik két ember, és szóba jön, hogy a másik mennyi mindent megcsinált neki, és mégis bunkózik, nem képes viszonozni a szívességet, akkor mindegyiknek kiesik a fejéből, amikor érte tettek valamit.

De amit Ők csináltak az nagyon jól benne van az emlékeikben.

Komolyan ennyire nem emlékeznek, vagy hazudnak?



2013. dec. 12. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem érzik olyan nagy dolognak, nem ők csinálták, nem is tudják, mennyi fáradtság/erőfeszítés van mögötte.
2013. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert önzőek, mert nyavajognak, mert nem képesek hálára, mert elkeseredettek és, azért is, amit az előző írt.

Előbb-utóbb mindenki beleesik ilyen hibába szerintem, kérdés, h benne marad-e, én hálégnek kimásztam belőle.

2014. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért az előzőekhez hozzá tartozik az is, hogy ezek a verziók azok, amit hallani akartál.

Amit viszont nem akarsz hallani, azaz, h talán nem ártana önvizsgálatot tartani. Pl. valóban tettél olyan szívességeket, amik nem lettek viszonozva? De ez már alapjáraton durva, mert ha vki tesz vmit, azért ne várjon már érte viszonzást. És feléd valóban nem tettek semmit, de igazából talán lehet fényezni akarnád magad, hisz te is írtad, h amiket ők tettek, azokra nagyon jól emlékeznek, ergo nem lehet, h te felejted el arra hivatkozva, h épp miért nem tettél a másik felé újra vmit? Nem lehet, h igazából magadból indulsz ki? És pont te felejted el a másik tetteit? Csak épp szarul esik, h ha a vitapartnered megjegyzi számodra, h mit nem tettél meg? Azon is elgondolkozhatsz, h miért esik szarul? Talán okkal szólalt meg benned a lelkiismereted etéren?!

Na, hát ezek azok a sorok, amiket nem akarsz hallani. :D

2014. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!