Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fedi a valóságot?...

Szerintetek fedi a valóságot? Ha egy férfi kinyitja a nő előtt az autó ajtaját, akkor vagy a kocsi az új, vagy a nő.

Figyelt kérdés
Nos, ehhez mit szóltok? Tudom hogy vannak kivételek, de mégis... :)

2013. dec. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Van benne valami, ha egy férfi nagyon be akar vágódni egy nőnél, akkor nyilván különösen udvarias.


Ajtók kinyitása, előreengedés, kabátsegítés, nagyon jól tudnak esni. De szerintem ez inkább személy függő (és nem csak attól függ, hogy új a nő) vannak olyan férfiak akik tartják még ezeket az udvariassági szokásokat, és vannak, akik nem figyelnek ilyenekre.

2013. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy inkább ujjlenyomat vizsgáló van az ajtóban úgyhogy nem tudja akárki nyitogatni :D
2013. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

én az a kivétel vagyok, aki ezt mindig megteszi, mert olyan jó kifejezni azt, hogy mennyire fontos vagy nekem...!

nem az ajtónyitás a lényeg, de annak a lehetőségnek a megélése ezen keresztül, hogy a figyelmem középpontjában tartalak!

2013. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!