Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholra, és cigire elkölteni...

Alkoholra, és cigire elkölteni a pénzt, úgy, hogy mondjuk kajára sajnálja az ember, nem furcsa kicsit?

Figyelt kérdés
Haverom alkoholra, és cigire simán kiad ezreket, de ha arról lenne szó, hogy kajára kellene fizetni, mondjuk rendeljünk pizzát, és fele-fele esszük, és fele-fele fizetjük, akkor azt mondja nem.

2013. dec. 17. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Most őszintén, nem érzed a külömbséget egy pizza és egy üveg pálinka között? :D megeszed a pizzát és akkor mivan?

megiszod a pálinkát és beb**szol mint a k**rvaélet aztán adjad neki csuhajja :D a cigi meg kell! mert csak :D

2013. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Az ő dolga, mindenkinek más a fontosabb.
2013. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem furcsa, értékrend kérdése. Meg tudom érteni, ifjú egyetemista koromban kis túlzással hetekig elvoltam vajas kenyéren, de cigire és bulira mindig volt keret.

De azóta felnőttem. Ettől függetlenül nem gondolom tragédiának, ha valaki így gondolkozik. Az ő pénze, az ő dolga.

2013. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább éhen döglene részegen, és füstölő cigivel a szájában? :D
2013. dec. 17. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom az ilyet sajnálni
2013. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy nem igazán éhes. Gondolom, nem kenyéren és vízen él. Azért attól még senki nem fog éhen halni, ha nem rendel pizzát a haverral, ő inkább iszogatna.

Aki meg rendszeresen dohányzik, az biztos inkább megveszi a doboz cigijét, ha elfogyott, mint hogy pizzázzon egyet pluszban.


Ha jobban belegondolok, engem pl. halálra tudott idegelni az egyik barátnőm azzal, mikor ajánlottan neki, hogy üljünk be valahova, rendeljünk két üveg bort, kicsit rúgjunk ki a hámból. Ő meg nem értette, miért nem veszünk inkább csokit? :D

2013. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Kedvenc ételem az ital. Szerinted?? :D
2013. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Ja amúgy az alkoholban rengeteg kalória van, szóval simán elél rajta az ember egy csomó ideig :D
2013. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Simán érthető. Én is életem olcsószalámis zsemlén a koleszban, de persze cigire és alkoholra volt pénz. Egyszerűen kellett.
2013. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Velem is volt ilyen,mindenkinek más az értékrendje.Inkább vettem egy 4000 forintos blúzt a plázában,minthogy vegyek főznivaló kaját.(Ekkor még szerencsére,nem volt gyermekem);)Szerencsére,megváltoztam,most a fiam az első,és utána én.
2013. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!