Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is inkább hazugságban...

Te is inkább hazugságban szeretsz élni boldogan, mint igazságban boldogtalanul? Miért szeretik az emberek inkább a hazugságot, mint az igazságot?

Figyelt kérdés

WA legjobb barátomat kihasználta egy csaj, ugye vigyel el kocsivel ide-oda, menjen el vwele vásárolni, adjon neki cigit, hívja meg kajára(de a lány úgy csinálta, hogy nem Ő kérte, csak elfogadta, meg köszöngette) de a lány nem akart a haveromtól semmit, csak a haverom akarta hogy a csaja legyen.

És mikor mondtam neki, hogy azért ne legyen már az, hogy engem leszar, és megy a csajhoz. Mert konkrétan volt, hogy ott hagyott mert hívta a csaj, meg nem ért rá velem találkozni mert Ő most megy a lányhoz.

Na és mondtam neki, hogy semmi baj nincs azzal, ha barátkozik vele, vagy csajozik, de azért ne legyen már a csicskája a csajnak.

Mire engem cseszett le a haverom, hogy ne szóljak bele, ez a lány nem ilyen, meg kedveli, meg ne képzelegjek.

És most mi van? A haveromnak elfogyott a pénze, nem cigizik, nem jár kocsival csak ha nagyon muszáj, a szülei nem adnak neki többé pénzt, és az a lány sehol.

A haverom is gondolkozott azon, hogy a csaj tényleg csak akkor van ott, ha van haszna, de azt mondta, "ááá nem, Ő nem ilyen!" szóval még magának is hazudott inkább!


Na ez most miért jó?

Miért jobb hazugságban élni mint belátni az igazat?

Te is inkább elvagy boldogan, ha hazudnak neked, mint ha megmondanák az igazat, és egyedül maradnál?



2013. dec. 23. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd rájön ő is, de a haverod tipikusan a papucs alkat, akit úgy csesznek át mások, ahogy nem szégyellik.
2013. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a haverod így fog még járni egy párszor. Ilyen típus. Hiszékeny. Én nem akarom megbántani, de szerintem ezt egy okos emberrel nem lehet megcsinálni. Mert átlátná a helyzetet.
2014. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!