Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha üres az...

Mit csináljak, ha üres az életem és depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

15 vagyok és nincs életem kb. Vannak barátaim, meg minden, de valahogy nem érzem jól magam, sőt, néha már egyenesen nehéz másokkal beszélnem. Az iskolában is idegesítenek azok, akiket a barátaimnak mondok, mert néha szeretnék csak ülni a padban és rajzolni, gondolkodni, EGYEDÜL, CSENDBEN, erre mindig pont ilyenkor jönnek oda, hogy -Mizujs, mit csinálsz?? Persze mikor épp kedvem lenne beszélgetni és mondjuk oda is megyek hozzájuk, akkor leszarnak nagyívből. De mindegy.

Nincs is nagyon mit csinálnom, főleg ilyenkor, szünetben, tanulni biztos nem fogok, örülök, hogy pár napig nem kell mennem, a neten nem találok normális játékokat, tv-zni utálok, mert csak szarok mennek az egyes csatornákon, ami meg jó lenne, azt már kismilliószor láttam, nem szeretek filmet nézni, rajzolni se akarok, mert nincs ihletem és türelmem se hozzá, barátnőmék nem érnek rá, meg amúgy se tudnánk mit csinálni, olvasni se tudok, mert nincs olyan könyv, ami tetszene...akarok is valamit csinálni, meg nem is.

Mit tegyek?

15/L


2013. dec. 23. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézzél animét :3 mindent megold. Keress ideiglenes beszélgetőtársakat neten. Menj el vhova. Vegyél 3000 darabos puzzket. Elleszel egy darabig (y)
2013. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió.. ennyi idősen normális, hogy ilyenek miatt problémázol, majd idővel megváltozik a helyzet.
2013. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14:01 szeretem az animéket, de most valahogy nincs olyan, amit szívesen megnéznék...

14:13 remélem :c

2013. dec. 23. 14:16
 4/4 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnám:DD remélem én is,h idővel elmúlik:/
2013. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!