Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek azt, hogy...

Ti nem érzitek azt, hogy felpofoznátok az Istenes Bencét ahányszor meglátjátok a tv-ben vagy meghalljátok a rádióban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Lekevernék neki egy jó nagy taslit, hogy csak úgy pörögne.
2013. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem birom azt a beképzelt arcát, eleve az ilyen tipusu pasiktól a falra tudnék mászni.

De ugy látszik az ilyenek menõk a lányok szemében.

2013. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
belőlem olyan indulatot vált ki, hogy nem tudom azt kezelni, egyszerűen hihetetlen..
2013. dec. 23. 18:27
 4/8 intrepid ***** válasza:
Nem csípem, de azt mondom, hogy azért van a TV-n csatornaváltó gomb, hogy ez ne okozhasson problémát. Egyébként nekem is feláll a szőr a hátamon tőle. Valahogy a Justin Bieberre emlékeztet.
2013. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, ez az én hibám valószínű, de akkor is
2013. dec. 23. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A pofon enyhe. Acélbetétessel tökön, aztán szájbataposni. Az már jobban hangzik.
2013. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon felidegesít, ahányszor meglátom. Miatta nem is néztem idén az X-faktort, csak idegeskedtem volna a hülye pofája miatt. Megérdemelne egy óriási pofont. Mondom ezt úgy, hogy alapvetően megbocsátó és jóindulatú szoktam lenni, de Istenes Bencét képtelen vagyok elviselni, még TV-n keresztül is. Bottal nem piszkálnám meg, az biztos.
2013. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem ő pont nem szerencsére, ellenben Sebestyén Balázs, Kovács Ákos, Hujber Feri... te jó ég.
2013. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!