Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le kéne csesznem egy embert,...

Le kéne csesznem egy embert, de nem tudom pedig nem is ismerem. Átvert nem is kicsit, és még én vagyok zavarba. Most mit csináljak, hogy ne érezzem ezt? Okkal kéne, mert 150. 000 Ft-vel átvert.

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy zavarban vagy mivel átvertek, és benned van a szégyen érzete.
2013. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grim13 ***** válasza:
37%
Én egy ilyen embert baltával csesznék le most a karácsonyfa állítgatás közben, ne érezz szégyent legyél dühös az segít. De azért érdekes hogyha nem ismered hogy vert így át...
2013. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

És 150.000 ft-ért te csak egy lecseszést akarsz?

Nem adsz kölcsön nekem 150000-et? Ha ennyivel megúszom, az belefér. :)


Szerintem a minimum hogy feljelented, és akkor megköszönheti, hogy nem az önbíráskodást választottad. Legalább is ha engem lehúznának, valószínűleg jobban járna az illető a hatóságokkal mint velem.

Szerintem kezd azzal, hogy mielőtt bármit mondanál, beleversz egy akkorát az arcába, amekkorát bírsz.

Ez az erőszakos cselekedet olyan lelkiállapotba hoz, ami összeegyeztethetetlen a zavarodottsággal.

Az majd kizökkent abból, hogy ezt érezd.

Utána a többi már jön magától , ha ráérzel a dologra.

2013. dec. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan vert át. Ha kölcsönkért és nem adta vissza, akkor tedd azt, amit előttem már javasoltak. Ha viszont mondjuk eladott neked valamit, mondjuk egy számítógépet 200-ért, azt mondta rá, hogy lopott, azért ilyen olcsó, te megvetted és otthon derült ki, hogy szart sem ér- nos ez esetben így jártál és még a zavarod is jogos. Szóval mi történt?
2013. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy cége, és vettem tőle egy telefont Gyári garanciával, DE nem akarja megadni, és számlát sem adott,. Én gyorsan oda adtam neki, hogy javítsa meg, de kételkedem, hogy vissza kapom a készüléket. 2 hónap után tönkre ment a telefon. A s"számlát" is vissza kérte a javításhoz, de ez nem is volt számla, mert semmi nem volt rajta feltüntetve. Csak én hülye, oda adtam neki, hogy csinálja meg.
2013. dec. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!