Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi sok ember, hogy ő...

Miért érzi sok ember, hogy ő majd itt rendbe teszi a kérdezőt?

Figyelt kérdés

Vapaki feltesz egy kérdést, hogy mondjuk miért viselkednek paraszt módjára a részeg fiatalok qz utcán. És van aki oda írja olya stílusban, hogy "kepzeld, én is szoktam inni, és én is fiatal vagyok, és nem viselkedem parasztkent te f,szjancsi! Mit hiszel magadról ki vagy te???..."

Na remélem érthető. Miért hiszi itt valaki, hogy majd itt rendbe hizza a kérdező? EÉs nem személyeskedés volt, mert átlagban kérdezte, nem pedig, úgy, hogy "te xy3! Miért vagy paraszt részegen?!" és erre válaszolt xy3.

Szoval érted.

Miért van ez? Vagy szarjam le? Már csak ilyenek?



2013. dec. 24. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt belebeszélhet bármibe, és nem ugatják le. Meg bántja az önérzetüket a kritikád, ami viszont rád nem tartozik. Általában.
2013. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet én is tapasztaltam, hogy írtam valamit a kérdezőnek "általánosságban", írtam is hogy akinek persze nem inge...Erre valami hülye személyes sértésnek vette, és ahelyett hogy a kérdésre válaszolna, nekiáll az "ő márpedig nem ilyen..." dumának.


Ilyen ez vannak akik szimplán hülyék, bár az ilyen általánosító kérdéseknél én is rá szoktam világítani hogy a kritizált oldal sem fedi le 100%-ban az embereket, persze mindenki a maga intelligenciaszintjéhez mérten fog válaszolni.

2013. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elveszett rendőr énjük bukkan felszínre..
2013. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!