Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki megszepul 20 éves...

Mindenki megszepul 20 éves korára?

Figyelt kérdés

Volt szalagavato, és minde osztálynak volt kisfilmje, és volt 1 gyermekkori kép, olyan 4 5 éves és mostani. És mindenki elég gázúl nézett ki! De most meg azért jobban.

Mindenki kikupalodik olyan 20 éves korára?



2013. dec. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem,én nem!!Mindenki más megváltozott,szebb lett,de basszus,én is változtam,de szebb az nem lettem.Nem is értem,miért nem.

18/L

2013. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én tök jó pasi lettem.
2013. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont most filóztam ezen! Az a tapasztalatom, hogy vannak azok a típusú emberek, akik gimiben szépek, jól néznek ki, népszerűek - ők már valahol ott "kifejlődnek vagy megérnek", és később a 20-30-as éveikben nem sokat változnak (az öregedésen kívül persze..)

A másik típus pedig, akik nem annyira szépek, inkább áltagosabb, vagy átlag alattiak. Talán a későnérőket is ide sorolnám kicsit.. ők viszont 20 és 25 éves koruk között elég szembetűnő változásokon mennek keresztül - nem csak testileg változnak, de belül is, pl. jobban sminkelnek, haj, stb.

2013. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
én tök gyík voltam egész életemben. 31 vagyok , edzeni kezdtem és most lettem egész férfias :)
2013. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!