Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy éhező csöveshez muért nem...

Egy éhező csöveshez muért nem tudják hasonlítani maguk az emberek?

Figyelt kérdés

Mindenki a gazdaghoz "hasonlítja" magát. Úgy értem ahhoz szeretnének hasonlítani.

Ausztriában mennyit keresnek, annak minek van Mercije, biztos csal, annak minek van ennyi pénze, nekem bezzeg ninca, a politikusok miért olyan rohadt gazdagok...


Egy csöveshez miért nem akarják magukat hasonlítani? Lehet sírni, hogy nincs valakinek SL Mercije, de azért miért nem tudnak mosolyogni, mert van legalább hol aludniuk, és mit enniük?



2013. dec. 27. 06:06
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:
52%

Azért nem, mert nem az a norma, Vagyis nem annak kéne lennie az alap kiindulási pontnak hogy te egy csöves vagy.

Egyetértek azzal, miszerint értékeljük amink van, én se többért siránkozzunk.

2013. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki mindig többet akar te is én is. Fejlődés a fontos nem az hogy egy csöveshez hasonlítsd magad. Vagy te nem szeretnél luxusban élni?
2013. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igénytelenek. Az a minimum, hogy van mit zabálni és nem az utcán döglesz, de az élet nem arról szól, hogy ha ez a két dolog megvan, akkor már hátradőlhetsz mosolyogva, nincs több tennivalód, nem kell fejlődnöd, csak mert több vagy egy éhező hajléktalannál.
2013. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek van mit ennie, van hol aludnia, alap szükségletei ki vannak elégítve, attól az még vegetáció.

És a vegetáció, monotonitást szül, amiből unalom lesz, az unalom pedig hosszú távon semmi jóra nem vezet. Kellenek a motivációk, a célok, stb.

2013. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!