Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az "idegbeteg" emberek, akik...

Az "idegbeteg" emberek, akik dühében dobálja a dolgokat, betöri az ajtót, és földhöz csapja a telefonját, másra is veszélyes? A telefon törés után az orr betörés jön?

Figyelt kérdés
Kell távolságot tartani az ilyenektől?

2013. dec. 27. 08:27
 1/5 II.Dartheon ***** válasza:
Hát én mindenképpen tartanék az ilyenektől igen.. mondjuk ha pont hozzám vágná a dolgait.. egyszer a telefont baxta hozzám egy ilyen, aztán meg ledobott a földre... elég gázos egy helyzet volt.
2013. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a telefon stb. csapkodás nem mindig van, sokszor egyből az orrbetörés az első.
2013. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még ez a jobbik eset ha csak tárgyakat zúz szét és nem embereket.

Célszerű vigyázni az ilyenekkel mert lehet később már másnak fog ártani.

De mindenkinek van egy gyengéje amivel le lehet nyugtatni.

2013. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magam részéről én jobban tartok a csendes bolondoktól, akik látszólag nyugodtak, aztán vita helyett egyből a konyhakéshez nyúlnak.

Nekem soha nem volt még bajom az olyan emberekkel, akik kieresztik a fölösleges energiáit, akár ordibálással, akár dobálózással.

Lehet, hogy csak szerencsém volt.

2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes az ilyen emberektől egy jó 10-20-30-40-50-60-70 méteres távolságot tartani!


Előre is B.Ú.É.K.!

2013. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!