Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők ti ezt hogy gondoljátok?

Nők ti ezt hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Férfiak is írhatnak, ha jártak már így. Az egyik illatszerüzletben van egy nő kb 26-29 között lehet, eléggé felfigyeltem rá szimpatikusnak tűnt. Az átlag eladókhoz képest figyelmesebb volt velem, beszédstílusban is, meg viselkedésben is. Nehéz megmondani, de nem olyan klasszikus eladói műkedvességgel beszélt hozzám, már-már túlzottan udvarias is volt velem, de közben szégyellősen leszegte a tekintetét, zavartnak tűnt.


Mire vélnétek ezt?

-Szimpatikusnak tűnsz, terveznék hosszútávra

-Jó vagy, megdughatnál

-Szégyellős vagyok és kedves akarok lenni


Hülye kérdés, de ezt a viselkedést valahogy nem tudom hova rakni. Mindkét nem véleménye érdkel, férfiaké ha jártak már így, nőké akik hasonlóan viselkedtek. Találkoztam már hivatásosan bájolgó eladóval, flegmával, lenézővel is, de ez új volt.


Ha lehet kort és nemet is ha kérhetek.

-Ilyen vagyok



2013. dec. 27. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Visszamész, oszt megkérdezed, lenne-e kedve elmenni veled valahová. Szerintem tetszettél neki. Én is zavarban vagyok ilyenkor, úgyhogy az tuti, hogy vonzónak talált.
2013. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem kérted el a számát? :) Biztos bejöttél neki, legalábbis azok alapján amit leírtál biztosan.

23/N

2013. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszettél neki, de egy találkozás alapján nehéz lenne eldönteni, mi lehet a folytatás. Menj el legközelebb is abba az üzletbe. 28n
2013. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetett..


Honnan tudod, hogy nem e az előző percekben ordította le a főnök, és alázt a porig?


Szerintem nincs olyan nő aki ilyeneket gondol magában, hogy

"-Szimpatikusnak tűnsz, terveznék hosszútávra

-Jó vagy, megdughatnál

-Szégyellős vagyok és kedves akarok lenni"

2013. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak új a szakmában, a főnökök megmondták hogy legyen kedves, ő meg igyekszik megtenni amit lehet. Egyébként nem vagyunk gondolatolvasók, ezt úgyis csak akkor tudod meg, ha megkérdezed a lánytól. :)
2013. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az a baj,hogy lehet,hogy csak beképzelted. Nekem van egy olyan fiú haverom,aki mindig szintúgy túlkombinál,mikor találkozik egy nővel,és természetesen mindig úgy gondolja,hogy bejött a nőnek és hogy biztos benne lenne ebben-abban,aztán sehol semmmmmmi! Természetesen megszólítani már nem meri,inkább bejárna heti 5x és felvásárolná a fél boltot...
2013. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bocsánat 28N vagyok.
2013. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Talan az hogy zavarba erezte magat de nem miattad hanem hogy epnyerje az adott dolog a tetszesedet.

Az is lehet hogy bejottel neki egy probat meger menj vissza. :)

2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt 19L
2013. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

4-es ha nem is szó szerint, de minden nő gondol ilyeneket, ez csak példa volt.

5-ös ez nekem is megfordult a fejemben.

6-os nem vagyok a túlkombinálós fajta, de lehet hogy félreértem.


Amúgy mindenkinek köszönöm!

2013. dec. 27. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!