Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FIUK, Bulizas kozben osszejott...

FIUK, Bulizas kozben osszejottel vkivel, mi hatarozza meg, h keresitek-e a lanyt utana?

Figyelt kérdés

Szilveszteri buliban osszejottem egy baratom haverjaval.

Eleg reszeg volt mindenki es azt hittem csak heccbol tortent az egesz, vegulis csak csokolozas volt.

Nekem tenyleg tetszett a srac, azt megemlitem, de mivel az este utan ugy utazott vissza a masik varosba, ahol lakik, h nem is kerte el a szamomat, betudtam az egeszet jo mulatsagnak.


Ma megkeresett facebookon es kicsit cseteltunk. Teljesen ledobbentem, hogy irt.


Az erdekelne, h ha fiuk veletek ilyesmi tortenik, gondolom sokszor van, h lanyok osszejonnek veletek bulikban, szoval csak azt a lanyt keresitek utana, aki tetszett, vagy hogy van ez, mindenkinek irtok, akivel csokoloztatok?


Tudom eleg hulye kerdes, de sajat peldabol kiindulva tudnatok-e valaszolni. Lanyok tapasztalata is erdekel, h oket milyen esetekben kerestek meg igy sracok?


koszi



2014. jan. 3. 19:40
 1/3 anonim válasza:

szia! hát egy tapasztaltabb fiú szerintem már aznap este tisztázta volna, h bejössz neki, kivéve, ha pont az volt esetleg a célja, h elbizonytalanítson.

szal ő vagy nem tudta akkor még, h mit akar, vagy csak tapasztalatlan a csajokkal, de a lényeg az, h mindenképpen érdeklődik feléd.


am meg egyértelmű, h tetszel neki, ha 1x csókolóztatok :D

ne stresszelj rá, csak chill, aztán majd alakul ;)

2014. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megnézem a profilt, a képeket, és ha józanul is bejön a lány, megkeresem. Egyébként csak fogom a fejem, és remélem hogy a többiek elfelejtik.
2014. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK, koszi szepen a valaszokat. Ment a zold kez.
2014. jan. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!