Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te nem utálod azokat, akik ha...

Te nem utálod azokat, akik ha valami esemény van elsőnek ordítanak/röhögnek fel, és figyelmeztetnek mindenkit? Hogy hívják ezeket?

Figyelt kérdés

Amikor van egy társaság. És valaki tegyük fel, elesik az utcán, lépcsőn. Van 1 köztük, aki az elsőnek felröhög/felordít, és elkezdi szajkózni, hogy "Figyeld már mekkorát eset a kis csíra! hahahah! xDDD"


Egyszer láttam ilyet konkrétan, de többször is, de egyszer nagyon ideges és mérges lettem arra a köcsögre, mert szegény csaj elesett, páran vették észre, erre felordít a gyerek, hogy a többi haverja/mások is oda nézzenek, és szegényt lássák feltápászkodni... :@ Legszívesebben oda mentem volna, aztán a gyerek szájába léptem volna!


És szólnak másoknak is, mondjuk egyszer láttam, hogy kiszakadt egy szatyor és kiborult belőle minden, a gyerek látta ezt, oda ért a haverjaihoz, és már nagyon hangon mesélte, hogy

"egy vén banyának kiszakadt a zacskója ott a megállóban! és a haverjai egyből: "hol, melyik? hahaha!"

-"ott, ott van! Hahaha! xDDD"


Hogy hívják ezeket? Milyen embernek?

És te nem utálod őket?

Hogy lehet ezeket "leszerelni"? Szóval, hogy ne terjesszék már a hírt!



2014. jan. 4. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyen, szellemileg 0 ismerőseim nincsenek.

De szerencsére az ilyen emberek is felnőnek egyszer, és abbahagyják ezt a szokásukat.

2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deliverance ***** válasza:
Ők az igazi taplók. Érzéketlenek, kárörvendőek. Sajnos nem tudsz velük mit tenni, egyszerűen ettől érzik jól magukat. Inkább ne velük foglalkozz, hanem próbàlj segíteni annak, akin ők röhögnek. Annak az illetőnek biztos sokat jelentene, nem érezné magát olyan kellemetlenül.
2014. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, de külön megnevezésük nem nagyon van. Én azt sem tudom elnézni, mikor valakit a barátja nevet ki, amikor elesik.
2014. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!