Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz ez? Mi a véleményetek?

Igaz ez? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
"Ha azt hiszed, hogy Mo-n az emberek bunkók, akkor neked fogalmad sincs az ottaniakról. Ott empátia, meg szociális érzék nulla, nincs kérdés, hogy mivan?mivan?mivan? egyből vascső. Mindenki hiperagresszív, és őstulok." Ezt itt találtam, a GYIK-en. Az oroszokról beszélt a válaszoló.

2014. jan. 5. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdés?! :D
2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem egyértelmű!? Mi a véleményetek erről? Igaz ez? Mit gondoltok az oroszokról?
2014. jan. 5. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország egy külön világ. nem érdemes más országokhoz hasonlítgatni. Inkább írd be a képkeresőbe, hogy "eközben oroszországban" és jó szórakozást!
2014. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá Képtelenség.hu-n, youtube-n meg az ilyen helyeken az ott készült videókra és megtudod, mert szerintem amilyen elterjedt ez a neten nem csak pár véletlenről van szó, azok tényleg állatok inkább, mint emberek
2014. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedett. Nyilván még nem járt kint Oroszországban. Én voltam kint egy egymilliós nagyvárosban. Tapasztalatom szerint, háromféle ember él itt:

50%: segítőkész, kedves és normálisak emberek.

40%: ők azok, akik nem szólnak senkihez semmit, kicsit egoisták, szeretnek keménykedni.

10%: részegek, hülyék, nem 'komplettek' (azok, akiket az interneten látunk)

Nem akarok ennyire általánosítani, ha valakinek más élményei vannak az ottaniakról, írja le.

2014. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oroszország egy külön világ, azok az emberek nem annyira kulturáltak, mint a többi európai országban. Ilyen az életük. Tényleg hiperagresszív nagyon sok, és tényleg rosszabb a helyzet, mint itt.
2014. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kini :)) ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség :D Nekem normális orosz ismerőseim vannak, teljesen kulturáltak, normálisak...Persze nem azt mondom, hogy ott egyetlen paraszt, meg bunkó nincs, csak nem volt eddig különösebben negatív tapasztalatom az orosz emberekkel

15/L

2014. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!