Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kell parázni a kigyúrt 2...

Kell parázni a kigyúrt 2 ajtós szekrény kopasz emberkéktől? Hamar felmegy az agyvizük? Szóval szájba vágnak, ha véletlen a lábukra lépek?

Figyelt kérdés

Mindig befosok az ilyen kigyúrt de legtöbbször nem is kigyúrt, csak nagy melák 2 ajtós szekrény megjelenésű kopasz hapekoktól!

Mindig ha a boltban összefutok velük, inkább elmegyek egy másik soron, nehogy véletlen a lábára lépjek, vagy az útjába álljak, aztán szépen a nyakamnál fogva felültet a polc tetejére%! :S


Idegbetegek ezek? Előbb kiverik a fogam, ha nem úgy csinálok valamit, ahogy ők akarják, mint egy normális testalkatú ember?



2014. jan. 5. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Beszóltál, kö.csög?
2014. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ez csak sztereotípia.
2014. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kívülről nehéz megmondani, hogy ki verné ki a fogad, de az ilyeneknél esélyesebb, hogy kötözködnek, mondjuk engem még nem bántottak sohasem, nem is balhézok sosem
2014. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül kigyúrt, és szekrényforma az ilyen. Szerintem kerüld messzire.
2014. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
58%

Nekem itthon van egy 2 méteres 120 kilósom, de nem kell tőlük megijedni, ők is csak emberek.

Ha véletlenül rá fogsz lépni a lábára, akkor kérj elnézést, mint mindenki mástól, nem lesz gond belőle. Persze ha provokálod őket, akkor valószínűleg már jobban át kell gondolnod a szitut.

Ezektől a lufi 120 kilósoktól pedig egyáltalán nem kell tartani.

Mint nő nem félek tőlük, volt olyan amelyiknek eltörtem a bordáját az 50 kilómmal. ( ő is ilyen 2 méteres volt)

2014. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 5

Azt megnéztem volna :)

2014. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, sőt általában a leglazábbak amellett hogy magabiztosak, mert nem kell kompenzálni.(nem, nem lesz kisebb a farok tőle)
2014. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez nagyon változó. van köztük agresszív és van nyugodt jókedélyű is, de sokszor ezt le lehet vágni hamar.

Amelyik tipikus csak mellre bicepszre gyúrós és direkt izompólóban flangál meg fukszokkal villog ,hangoskodik,az általában a bunkó kötekedő fajta, direkt keresi a bajt.

Engem különösebben nem izgat mert tudom ,ha arra kerül a sor meg tudom védeni magam,mert lassúak és ütőerejük is gyenge, a pipaszár lábukat meg se perc alatt ki lehet rúgni.

2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem kell parázni max ha olyat csinálsz, elnézést kérsz. Normálisabbak megértik nem csinálnak ügyet belőle, amúgy az 50 kilós ember is lehet gyökér...
2014. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bazzeg, a 180 centis, 80 kilos (azaz teljesen normális) testalkatú pasiktól meg nem kell tojni?
2014. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!