Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért a talpnyalókat...

Sok ember miért a talpnyalókat szereti? Aki nem megy oda vigyorogni, azzal máshogy bánnak!

Figyelt kérdés

Ezt látom!

Voltam egy társaságban, és ott volt az egyik srác, Ő volt a középpontban, Ő hívott mindig, hogy mész-e velük, mindent ő szervezett le.

Voltunk 4-5en általában.

És aki ott mindig dícsérgette, kínálgatta cigivel, azt nagyon bírta. Mindig elhívta félre beszélgetni meg minden.

Én nem voltam ilyen, én is jó fej voltam, de azért nem voltam már talpnyaló!


És engem szépen leépítettek! Mindig egyre kevésbé figyeltek rám, egyre kevésbé hívtak stb...

Bezzeg mikor ez a gyerek mondott valamit, rá figyelt mindenki, Őt hívták elsőnek, meg minden.

Pedig sosem voltam paraszt! Erre ügyeltem!

Bezzeg ez a srác, néha olyan sértésekbe bele ment, meg elmondta őszintén, hogy kiről mit gondol, de elnézték neki! Nem haragudtak meg rá! Én egyszer mondtam, meg őszintén, hogy mi a problémám 1-2 emberrel itt mikor rákérdeztek, és szépen besértődtek rám!


Másik: A suliban aki a tanárnak nyalizik, azzal máshogy bánik! Nem tanult a csaj, aki mindig dicsérgette a tanárt, meg segített neki önkénteskedett, arra azt mondták, "jó, majd a következő órára tanulj!" nem tanult más:"nem tanultál? Hát ez bizony egyes!" Annak a csajnak simán megadták az 5öst, need meg már többet is kellett elmondanod mint az anyag, hogy 5öst kapj!


Az emberek miért a talpnyalókat szeretik? Aki meg nem megy nyalizni, azt nem bírják!



2014. jan. 7. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak kivételek, de sok ember gondolkodása ilyen téren általában úgy működik: "Kedves hozzám, érdeklődik irántam, segítőkész, keresi a társaságom = Kedvel, érdeklem, törődik velem, fontos vagyok neki, jól érzi magát velem" Talán ezért.
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ember beképzelt és kényelmes egyszerre. Könnyebb elhinni a talpnyalást (főleg ha vki annyira el van telve magával, hogy ő csak tökéletes lehet, és aki dicséri, az látja jól a dolgokat) , mint elgondolkozni azon, ha vki őszintén megmondja, hogy ez meg ez a baj veled, hogy tényleg hibás-e ebben vagy abban.
2014. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez sajnos minden társaságban igy van szinta mindig van egy "főnők" akire a többiek felnéznekáltalában az a program amit ő kitalál..te dönthetsz beállsz a csicskák mellé a kirakatba vagy keresel egy másik társaságot,nálam is mindig ez a szitu kicsit probálok tenni ellene h nelegyen ez a seggnyalás oda mondom a többieknek h fhu de seggnyalok vagytok minden utánna persze én leszek a nyomorék:DDD
2014. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!