Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket,...

Ismertek olyan embereket, akik szeretnek pl. titeket kifaggatni számukra hasznos információkkal (munkahely, infók másokról, stb. ), s közben vigyáznak, hogy önmagukról ne áruljanak el semmit? Hogyan kezelitek ügyesen az ilyeneket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ismerek.

Az ügyes kezelésen még nem gondolkoztam. A mi publikus, azt elmondom, ami meg nem azt nem. Ha olyat kérdez, azt mondom, semmi közöd hozzá. Nem szoktam túlbonyolítani...

...mondjuk nem is a kifinomult diplomáciai érzékemért szeretnek. :)

2014. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ismerek.

hát én olyan meredek dolgokat szoktam bekamuzni neki, hogy még csak a közelében se járjon az igazságnak, mert sejtem hogy arra hajt, hogy visszaéljen az infókkal.

Kmuztam már neki, hogy mészáros mellett dolgozok, lottózóban takarítok, mindenféle messzi városokban nemlétező nagybácsiknál segítek a cégben...

aztán egy 3. városban tanulok egyetemen, földrajz szakon.

De ezt nem kell tudnia, azok után, hogy kinyomoztam, hogy mennyire utál és próbál áskálódni ellenem.

A valóságot máig nem tudja, azt hiszem én voltam az ügyesebb. ;)

2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igen, egy kis kamura én is rákényszerültem, ugyanis egy páran konkrétan hónapokig nem szálltak le rólam, órákig tartottak telefonbeszélgetésekben minden gagyi témákról, s amitn meghallották, hogy gépelek, azonnal jött a kérdés: "Mit csinálsz?? Dolgozol éppen??". A 2-es válaszának olvasása után már el is szállt a lelki ismeret furdalásom :).

Természetesen a munkahely témára egyből rávágtam egy nagyon gyenge foglalkozást, amolyan "lottózóban takarítás"-t, vagy pedig olyat, amelyet biztos, hogy senki nem végezne el. Kíváncsi vagyok a többiek ötleteire is.

2014. jan. 7. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig pontosan tudom, kinek mi a célja és ennek alapján egyensúlyozok egy beszélgetésben. Egyből levágom a jellemét, és ha tudom, hogy a legaljasabb ismerősöm, olyat hazudok, hogy még a Föld is beleremeg. Sokszor elárultak, ezt soha. Hozzáteszem a saját családommal kapcsolatban is be kellet indítanom védekezési mechanizmusokat, ergo pl hazudtam, hogy ne bántsanak annyira...
2014. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!