Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már nem alszok 4-ik napja....

Már nem alszok 4-ik napja. Mit csináljak, mert már idegesít?!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Légyszi írjatok! KÖSZÖNÖM.

2014. jan. 8. 06:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen gondod, problémád van és azon jár az eszed.
2014. jan. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Oka?
2014. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
aludjál
2014. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet,túl meleg van a szobádban. Én 25 fok körüli hőmérsékletnél,vagy nyáron a kánikulai időszakban kűzdök alvászavarral,de ez általában egy éjszaka szokott lenni. Ha viszont csak 20,vagy 18 fok van,könnyebben elalszom. Szoktam az arcomat is kicsit hidegvízzel lemosni,vagy kicsit hidegebb vízzel zuhanyozni,utána könnyebben elalszom.
2014. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?


Próbálj meg lefekvés előtt egy bögre langyos/meleg tejet inni, nekem szokott hatni, ha nem tudok aludni. 14/F

2014. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán valamin folyamatosan jár az agyad, vagy későn vacsorázol?
2014. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem alszol - és nem csak hiszed, hogy nem alszol - egy percet sem, akkor sürgősen kérj az ügyeleten segítséget, mert a 4 napos nem alvás miatt hamarosan elkezdni a szervezeted a vészjelzéseit leadni.


Nekem volt ilyen, komoly problémák miatt, és az ügyeleetn kötöttem ki. Már ment a hasam, jött a pisi percenként, ezerrel vert a szívem, reszkettem és nem tudtam összefüggően gondolkodni.


Mindenképpen szólj a szüleidnek vagy az osztályfőnöknek! Azonnal!

2014. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy van,hogy fél 10-kor,10-kor lefekszek és éjfélkor vagy 1-kor tudok elaludni. Az osztálytársaimat is megkérdeztem,hogy aludtak-e de egy páran azt mondták,hogy nem. Meg olvastam,hogy valamilyen mágneses sugárzás fog jönni a Naptól és lehet,hogy attól. Ja és fiú vagyok.Fél 6-kor vacsizok. A szüleimnek már mondtam. De az osztályfőnököm,se aludt nagyon,ha már jól emlékszem amit mondott! Remélem ma sikerül.
2014. jan. 8. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
NEM! :(
2014. jan. 9. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!