Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi selejtes...

Miért van ennyi selejtes ember manapság?

Figyelt kérdés

Eszem megáll, hogy hány embert ismerek aki allergiás valamire vagy fél a pókoktól/kígyóktól/rovaroktól!

Egyik ismerősöm kész főnyeremény! Asztmás, tej-liszt érzékeny, klausztrofóbiás és fél a pókoktól/bogaraktól.


Röhögök, mikor valaki kimegy a hidegbe pólóban 2 percre, és hetekig köhög utána.

Ha a TVbe bemondják, hogy influenza, rohannak az emberek a védőoltásért!

Egy rakat embert ismerek, aki kézfertőtlenítőt hord magánál! Régen mi volt? Lefújták az emberek ami leesett a földre, oszt megették! Hol volt akkor steril cucc?

Valakinek megfájdul a feje már egyből veszi be a fájdalomcsillapítót...


Miért lett ennyire puhány az ember? Tudtommal az ember áll minden élőlény felett! Most meg ott tartunk, hogy egy csirke egészségesebb mint egy ember! Röhej, szánalom!



2014. jan. 8. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7# Igen.
2014. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell megérteni, hogy a gyógyszeripar a legjobban jövedelmező iparág. Ezred annyi gyógyszerre se lenne szüksége az embereknek, mint amennyit esznek.


Azonban amíg a tévéreklámok másodpercenként küldik az emberek felé az üzenetet, hogy milyen vackok vannak azért, hogy te jobban legyél, addig nem kell csodálkozni.


Azonban elgondolkodni el kellene. Miért azt reklámozzák, hogy ha teleetted magad szedjél rá valami pirulát? Miért nem azt szajkózzák percenként, hogy mi egészséges, és mit tegyél hogy meg tudd állni, hogy ne edd túl magad.

Hát azért, hogy költsd el náluk a pénzed, no meg a boltokba, mert ételből is többet veszel, ha így élsz.


A gyógyszeripar nem az egészségünkért van, hanem a haszonért. Nem véletlen az sem, hogy a gyógyszereknek mellékhatásai vannak, amikre újabb és azok mellékhatásaira szintén újabb gyógyszert írnak fel.


Az orvoslásra nyilván szükség van, de nem a megfázás, köhögés, orrfolyás szintjén. Ha nem lenne sebészet, akkor ténylegesen több halálozás lenne. Azonban a sérüléseket, vakbélgyulladást stb. leszámítva az immunrendszerünknek kellene helytállni. Amíg beszedegeti az ember a gyógyszer, addig az immunrendszere a háttérbe szorul, mert igazán semmi szükség rá. Aki nem szed gyógyszert sokkal ellenállóbb, ez tény nem lehet vele vitatkozni.


Az influenza elleni védőoltásnak meg annak következményeinek jó lenne ha kicsit utánaolvasnátok. Azok haltak meg az influenza szövődményeibe, akik beadatták maguknak már előtte, valamint az influenzából sokkal hosszabb idő alatt keveredtek ki.


Ezt persze nem propagálják, mert nekik nem érdekük. Az az érdekük, hogy vedd meg. /Persze úgy, hogy nem tudod mit adnak be neked, mint pl a H1N1-nél is./

2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

Én meg lisztérzékeny, laktózérzékeny és allergiás is vagyok, sőt rövidlátó is vagyok, az orrsövényferülésről meg a nyílt harapásról nem is beszélve (amit fogszabályzóval már enyhítettek), na és? A lisztérzékenységre pár éven belül lesz gyógyszer, a másik kettőre már van, a többi nem nagy probléma. De 22 évesen olyan feszes hátsója vagy melle, mint nekem, nem sok lánynak van (mert meglepő módon úgy veszem észre, hogy már a korombeliek is narancsbőrösök, lógó mellűek), a bőröm is hamvas, a hajam dús és fényes, a szempilláim extra hosszúak és dúsak, sminkelnem sem kell, mert úgy is utcaképes vagyok. De tudod mit? Szerintem egy gyerek inkább választaná az én génjeimet, mintsem egy múmiának kinéző, sápadt, narancsbőrös, ronda, de egészséges nő génjeit. Ugyanis a betegségekre van gyógyszer, de a csúfságra nem, főleg hogy sok emberen még a plasztikai sebész sem segítene. Többet ér egy jó alak, szép bőr (negyven felett is, ugyanis a szüleim is ilyenek, apám 15 évet simán letagadhatna), mint az, hogy nem ehetek ócska tescos kenyeret vagy mekis hamburgert.

A többire meg no comment...

2014. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább élnék egézségesen és csúnyán, mint szépen és betegen.
2014. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem magával a gyógyászattal van a baj. Ha nem lenne akkor lehet te sem fennhéjazón irkálnád ide nekünk ezt a kérdést, hanem már gyerekkorodban elvitt volna az több száz rád leselkedő betegség közül az egyik. Erős immunrendszer ide vagy oda... Ezzel az erővel még az alapvető higéniát se tartsuk meg magunk körül, éljünk a koszfészek tetején, aki annyira erős azt majd csak nem viszi el a pestis, a tífusz és ki tudja még mi. Valaki igazán kimehetne egy harmadik világi kettő közepére, én szívesen fogadok vele hogy az erős immunrendszere egy vagy két hónap alatt csődöl be valamelyik helyi betegségtől. Na?

Az orvostudománnyal nem az a baj hogy létezik, hanem az hogy csak tüneti kezelést nyújt. Lehet hogy ezektől a gyógyszerektől nem fáj a fejed, nem ég a gyomrod, épp sikeresen műtöttek daganattal de attól még a szervezeted működése semmit nem javul semmit, tehát nem lesz erősebb.

Még csak most kezdik el felfedezni hogy a legtöbb betegségnek nem feltétlenül fizikai okozója van. De a gyógyszergyártók persze nem fogják feladni azt hihetetlen mennyiségű pénzt amit keresnek, nekik érdekük hogy legyenek beteg emberek, minél több. És mégis milyen egészségi állapotba kéne lennie az embernek, a modern életmód hatására... minek után az élelmiszerektől kezdve a samponokon és a ruhafestékeken át a gyógyszerekig minden tele van méreg anyaggal amik tönkre teszik a szervezet természetes működését? Még a levegő amit beszívunk, a víz amit iszunk és a föld amiből a növények kinőnek sem mentesek a méreganyagoktól. Mit várunk?

2014. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
harmadik világi hely kellős közepére*
2014. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

És ne feledjük el hogy ránk nem csak a természet törvényei vonatkoznak. Mi is a részei vagyunk ezért ellene tenni nem tilos. De meg van a lehetőségünk hogy megismerjük teljes mélységében és ezt az emberiség javára fordíthassuk. Segíthetünk egymásnak, mi az állatokkal ellentétben meg tudjuk ismerni a másik gyengeségének az okát és gyógyítani tudjuk, segíteni tudunk rajta. Ez egy hatalmas kincs amit annak ellenére sem kéne elvetni hogy az orvostudomány vissza él vele.

Akinek pedig az a célja hogy ezzel ellentétben csak a másiknak ártson... Nos az menjen az oroszlánok közé.

2014. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni hogy "ellene tenni tilos."
2014. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9%

Azért, mert régen az első diftéria elvitte azt, aki genetikai selejtes volt. Ma megmentjük a Szent Élet és Orvostudomány nevében, életre (és sok-sok szenvedésre!) ítéljük, sőt a fenenagy merténmegérdemlem-öntudat miatt még szaporodni is fog! Adja tovább a selejtes géneket.


Mi a francnak kell megmenteni egy 8-10 éves rákos kölköt? Úgyis halálra van ítélve, szinte biztos. Akár azért rákos, mert selejtes, akár azért, mert az anyja lelkileg rá van tekeredve és megfojtja - így is úgy is, vége van, mint a botnak. Nagyon kevés a kivétel. És ha meggyógyul? Adja tovább a selejtes géneket és a rossz pszichés mintát.


Régen nem volt ennyi álszent ember és ennyi álságos orvos sem. Akkor mentek ki beteghez - esőben-hóban-fagyban, lóháton is, ha kellett, amikor nagyon kellett a segítség. Akkor is hívták őket, amikor nagyon kellett, nem minden böffenésre.


A csupa-szépség laktózallergiásnak üzenem: anyuka a gond, mint szinte mindig. Az allergiák 99%-a ki sem alakulna (régen egyszerűen meghaltak ezek az emberek), ami pedig kiakakul, az szinte mindig pszichés háttérrel bír. Szomatizációnak hívják.


Ja: és van olyan, hogy nárcisztikus társadalom. Az allergia MÁS-ságot, különlegességet jelent, még ha negatív is, különleges étrendet, különleges törődést - végső soron pedig különlegesség-érzetet sugall. Holott csak konverziós hisztéria az egész, semmi más.


A 90-es években a pánikroham volt a divatbetegség, ma pedig a laktózallergia. Ennyi.

2014. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

12-es:

bizony, és még folytassuk ezt azzal, hogy az állam erőszakszervezete pedig gondoskodik a gyógyszeripar jövedelmezőségéről, mert nézd csak meg! Nem vagy hajlandó szedni a gyógyszert? Te leszel a "nem együttműködő beteg", akitől meg kell vonni minden támogatást, sőt, ha ezt a pszichiátria területén teszed, még közveszélyesség is nyilvánítanak, sőt, bírósági ítélettel gyámság alá helyeznek, hiszen nem vagy hajlandó a "szakember" utasításait betartani.


Egy agyrém ez tényleg, én mindenkinek azt mondom, amíg lehet, tartsa távol magát az eü-től, mert ha van is valami "nyavalya", az valóban csak NYAVALYA, AMIVEL AZ EMBER EGYÜTT ÉL DE ÉL, ÉS MINIMÁLISAN SZÓL CSAK BELE AZ ÉLETÜNKBE. a GOND OTT KEZDŐDIK, AMIKOR ERRE RÁKERÜL A HIVATALOS PECSÉT, és ADUNK NEKI EGY bno-KÓDOT, AZAZ DIAGNÓZIST, NA EKKOR INDUL MEG A LAVINA, HOGY MÁRPEDIG Ő LESZ "A BETEG".


(bocs, caps lock)


Ugye azt a végletet is ismerjük, amikor a 98 éves bácsika életében se járt orvosnál és azt se tudja, hogy kell bevenni egy tablettát, mert sose tette, és valóban, ő is csak addig él, amíg a nyavalyáival együtt folytathatja a megszokott életvitelét. Gondold el, amint szerencsétlen bekerül egy kórházba, mert ne adj isten a háziorvos egyszer mér nála egy 140-es vérnyomást! na akkor lesz az, hogy beküldi kórházba kivizsgálásra, és senki se fogja érteni, hogy a makk egészséges Pista bácsi miért halt meg 2 nap alatt. Ez így szinte garancia, sajnos több ilyen esetet is ismertem.

2014. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!