Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marhára félek a medence...

Marhára félek a medence lefolyóitól. Milyen fóbia ez?

Figyelt kérdés
Ahányszor megyek strandra, a legtöbb medencébe nem merek bemenni mert sokhelyen vannak lefolyók amik rohadtul félelmetesek számomra. Vajon melyik kőtöknek van még ugyanilyen fóbiája? nagyon rossz nézni azt a fekete lyukat a közepén és a legjobban azt illeti hogy a szívóerejüktől félek igazán. ha én most belegondolok tudom hogy nap közben nem működnek de ezt sose lehet tudni mert már annyiszor hallottam ilyeneket hogy a medence főlefolyója beszippantott valakit. főleg hogy én szivesen bemennék a jó meleg Jacuzziba de ott meg plána azért félek mert az tele van mindenféle lyukakkal,szűrőkkel,szivattyúkkal amitől én félek. Mit tegyek?

2014. jan. 8. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy eset régebben, talán már 10-15 éve, amikor egy kisfiút beszippantott a lefolyó és az elvezető utáni kiömlő árokba vagy hol találtak rá csórikámra. Lehet, hogy ezt hallottad, és most előjött.


Szerintem menj el orvoshoz, és próbáld leküzdeni a félelmed, mert egy csomó jóból ki fogsz így maradni. A Jacuzziba lévő lyukak meg fújnak, nem szívnak. Attól igazán nem kell félni.

2014. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Régen én is féltem gyerekkoromba tőle, de már az se jut eszembe hogy a medence alján van lefolyó, inkább csak élvezem nyáron a hűsítő vizet.
2014. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az jó lenne. én eddig csak tóban vagy tengerben fürödtem sokat mert ott tudom hogy nincsenek lefolyók és ott boldogan élvezhetem a hűsítő vizet de szerintem jó dolog félni a nagy lefolyóktol mert már sokszor csinállt egy csómó kárt. főleg Miskolcon van az a barlangfürdő ahol a sötétebb helyekre nem merek bemenni mert sose tudhatom mik vannak ott. de a szűkebb járatokon meg tudom hogy a falon vannak ilyen kocka alakú szarok amiket annyira utálok. főleg ahányszor meglátok a strandon ilyen forgósmedencét (ahol középen átalában Jacuzzi van körül pedig ilyen járatos forgómedence, oda meg azért nem megyek mert utálom azokat a téglalap alakú izéket a falon amitől félek is mert lehet hogy odaszippant. De a legszarabb hely ahol eddig voltam az a Kehidakustányi strand belső része ahol van az a forgómedence (de nem is az a gond) hanem hogy a középső medence közepén van egy baromi nagy bigyó ami motoros és a 3 méter víz felszínén tisztán lehetett látni egy hatalmas örvényt ami azt jelzi hogy szippant. a lefolyó átmérője kb 45cm lehetett (komolyan)
2014. jan. 8. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Durva, milyen lehet ez körül úszkálni:


[link]

2014. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

4 Te beteg vagy :)


Ez biztos lelkesítőleg hatott, és megoldotta a kérdező problémáját. Ettől még én is besz.nék.

2014. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A félelmet csak úgy lehet legyőzni ha szembe szállsz vele, párszor már megtapasztaltam és hát igaz a mondás.
2014. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Akár férfi vagy, akár nő, a vaginától félsz, azaz attól, ami mögötte van.


Csak gondolkodj el, hogy minek a szimbóluma a vagina, és miért lehet hasonlatos a sötét, fekete szívó hatású lefolyókhoz...


Ha nem találod a választ, írj bátran, privátban megmagyarázom. :)

2014. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
#7 te milyen vagináról beszélsz? :D
2014. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlen 69%ban hasznos a pinás válasz :)
2014. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem jó nagy pinám van :D de amúgy a kérdésben az is benne volt hogy ez milyen fóbia? nos?
2014. jan. 8. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!