Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg lehet ennyire idióta...

Swine Scorpion kérdése:

Tényleg lehet ennyire idióta valaki?

Figyelt kérdés

Sorolom miket tett: 3.osztály: Nem tudta az évszakokat

6.osztály: Nem tudta hol végezték ki a 12 aradi vértanút és nem tudta hányan voltak (a könyvből lehetett kinézni)

8.osztály: Nem tudta milyen színű a vörös foszfor, azt mondta hogy nincs elemi állapotban Hidrogén a földön, mert mérgező, megujjazott egy férfi csontvázat, a nap 24 órájában Rubik kockázik (naponta 1000-szer rakja ki!)

mindig azt mondja hogy "Anyád" MINDENRE! Pl.: Kit látsz a tükörben? Anyádat! Erre azt szóljuk vissza, hogy egyezik a nemetek mi? Egyszer betanulta ezt ezért azt mondtuk neki hogy "Apádat!" Válasza: Egyezik a nemetek mi? Ahogy megjön a suliba még rá se nézek de meglök, megsértődik azon, hogy "Boldog karácsonyt!" Mellesleg az a neve hogy Dorián! Ilyen gyökérnek hangzó nevet! Nektek mi a véleményetek? Sok van még, de ennyi jutott hirtelen eszembe!



2014. jan. 9. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy szegénnyel nincs minden rendben az valószínű, de az is ront a helyzeten, hogy még ti is basztatjátok.
2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén?

Nem tehet róla, ha buta, nem mindenki születik jó értelmi képességekkel.


Ti viszont bunkók vagytok, és ez ezerszer rosszabb.

2014. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno egy ilyen barátnőm, de ő értelmi fogyatékos volt. Kisegítőben lenne a helye.
2014. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond a nevével, ha jó pasi lenne, tuti nagyon tetszene a neve, nem? Amúgy elég nagy parasztok vagytok vele. Ki tudja, hogy miért ilyen, lehet, hogy otthon vannak gondjai. Senki nem foglalkozik vele, nem szeretik. Erre még ti is ilyen parasztok vagytok. Gratulálok, inkább te vagy idióta!
2014. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1.Fiú vagyok 2.Ő is fiú 3.Semmi szellemi betegsége nincs 4.Iszonyatosan dagadt 5.Ha tudnátok olvasni ezt is elolvastátok volna: Ahogy megjön a suliba még rá se nézek de meglök, megsértődik azon, hogy "Boldog karácsonyt!", 8.osztály: Nem tudta milyen színű a vörös foszfor!,
2014. jan. 9. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

ez már fájdalmason buta. nekem is vannak hasonló intelligenciával rendelkező osztály társaim.

én 9.-es vagyok nem tudom hogy miért nem buktatták meg ezeket az embereket hamarabb, szörnyű milyen egyértelmű dolgokat nem bírnak felfogni.

2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is 9-es vagyok. Nekem is vannak hülya osztálytársaim.

Megkérdezi dolgozat közben, hogy mit jelent a definiáld?

Másik meg:

Osztályfőnökin a társadalmi életről volt szó és a tanár megkérdezte, hogy ha valakinek barátnője van akkor máshogy beszél-e? Ha igen akkor mit mond.

Beordít az egyik retardált, hogy "Nem azt mondom neki, hogy ba.zmeg, hanem bazzeg"



Fészpalm.



Meg ilyen hűde "vicces" dolgok. Aki ilyen hülye az mi a fas.znak szólal meg?

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt, azért mert buta, ne cseszegessétek vele. Nem tehet róla. Viszont hogy nehéz természet, és ő is bunkó veled akkor hagyd inkább. Lehet, hogy érte őt valami trauma, és ennek következtében vált ilyenné. Gondolj bele, ha mondjuk elváltak a szülei és nagyon érzékeny lelkű, akkor nem bírja ezt feldolgozni. Ezernyi problémája lehet, amiről neked fogalmad sem lehet. Legyél megértő. Te legyél az okosabb, de NE BÁNTSD!! Az nem megoldás
2014. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Szívesen a hozzád hasonló degenerált, anyuci kedvence, nagy képű emberekkel elbeszélgetnék...
2014. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teljesen normális családi környezetben él. Mért nem tehet arról hogy buta? Ha valaki nem tudja 8. osztály kémia felelés közben milyen színű a vörös foszfor és nem megy emiatt orvoshoz az nem buta hanem IDIÓTA!
2014. jan. 9. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!