Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeret sok ember...

Miért nem szeret sok ember békésen élni egymás mellett? Elfogadva, hogy ő szerethet más zenét, stílust, hobbit bármit?

Figyelt kérdés

Sok ismerős ha szereti a kéket és meg tudja valakiről, hogy ő a pirosat szereti, eliezdi piszkálni, kibeszelni, ki neveti.

Miért szeretnek mindig találnivalakit, aki mmást szeret mint ők?

Azt látom, már direkt keresik aki mást szeret mint ők, és végre mehet a gúny!



2014. jan. 10. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azert,mert ok olyan mint az atlag ember.es ha talalnak egy olyan embert aki kulonleges,arra feltekenyek,mert o mas,o pedig csak egy atlag,ez kisebbsegi komplexust valt ki beloluk,es igy vezetik le a feszkot,hogy azt bantjak,akik meg almukban sem lehetnek.es aki eredetibb.De ez csak az en velemnyem.
2014. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez mindig igy volt és igy is lessz..

aki más mint a többi ember akkor öt ki kell utálni..

és igy lesznek az önbizalom hiányos emberek, öngyilkosok stb. stb.

hogy mért teszik kész rejtély mert én se tudom mi a jó benne..

2014. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kötekedős cingár esete. Gyenge és képtelen elfogadni. Más is ugyanolyan tökéletlen persze, de ő erről tudomást se vesz. A semmit kompenzálja rettentő béna és átlátszó módon: beszól és leszól. Lehet neki, nem?
2014. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az emberi természet.

Persze vannak emberek, akikbe rengeteg empátia szorult, ezeknek az embereknek a társaságát kell keresni. Ők megértőek és érzékenyek mások problémáira.


Na és aztán vannak olyan emberek, akiknek egyszerűen csak a csorda számít. Mindennél fontosabbnak tartják, hogy egy bizonyos csapathoz tartozzanak és ha ez a csapat a pirosat szereti, de a rózsaszínt gyűlöli, akkor az alany azonosulni fog velük, ő is ugyanúgy viselkedik másokkal mint ahogy a csorda többi tagja viselkedik.


Sajnos ezek vagyunk mi emberek...de mint mondtam vannak, akik jóval toleránsabbak, az ilyenekkel kell haverkodni, a sablon macákat/s**gf*jeket meg jó messzire elkerülni. Ez ellen nem lehet tenni sajna, az ilyesmit nem igazán lehet kinevelni az emberből.

2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!