Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondoltok? (lent)

Milyennek gondoltok? (lent)

Figyelt kérdés

Rossz tulajdonságaim: csendes vagyok és zárkózott, ha valaki kérdez, akkor válaszolok, de csak ritkán kezdeményezem én a beszélgetést. Kevés barátom van, Kicsit érzékeny, vagyok (nem szeretem azt sem, ahogy sokan a másikkal bánnak)

Jó tulajdonságaim: vallásos vagyok, jól tanulok, nem vagyok nagyképű, nem nézek le másokat, nincsenek káros szokásaim, nem járok bulizni. Nagy a kreativitásom: rajzolok, makettozok. Kedvesen bánok másokkal. Összességében jó ember vagyok.



2014. jan. 17. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebb pont ilyen voltam, Mostmár kb mindegyiknek az ellentéte igaz rám. Am ezek a mai világban nem a leg előnyösebb Tulajdonságok :/ de a tanulásra Figyelj, mert az fontos, hogy jól Menjen.
2014. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
A vallásosság nem jó tulajdonság, mint ahogy az sem, hogy nem jársz bulizni (bár ezt pontosíthatnád, hogy mire is gondolsz). Összességében egy teljesen átlagos, kb. 14 évesnek gondollak (szerintem lány vagy az érzékenységből kiindulva), aki előtt még ott az élet és a következő pár évben még sokat fog változni.
2014. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazi "jó kislánynak":)

Sok ilyen típusú embert ismerek.Többek között én is ilyesmi voltam és sokan.

Ahogy nősz majd változol:)

de a tanulásra tényleg figyelj oda.Az sose maradjon el.

Lehet később bulizós leszel,de emellett figyelj a komoly dolgokra is!

2014. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!