Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért olyan buták, hogy...

A nők miért olyan buták, hogy képesek tönkre vágni az egészségüket, hogy szépen nézzenek ki? Nincs annyi eszük, hogy az egészség mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés

Lehetne az is a kérdésemre a válasz, hogy "a férfiak minek isznak kólát, ha tudják, hogy káros?" de most ez más!

A kólát/kávét/cigit azért fogyasztják, mert maguknak okoznak vele örömöt, vagy bármit!


De a szépség az mások miatt van, nem maga miatt!


Az is megdöbbentő, hogy régen a nők fűzőt hordtak, csak mert azt kívánta meg a divat! Nem érdekelte őket, hogy levegőt nem kaptak, a szerveik eldeformálódtak, hordák mert "szép".


Ma mi ami káros? pl. Magassarkú: [link]


A sminkekeben se vagyok biztos, hogy egészségesek, hiába a sok teszt, meg mondják, hogy nem káros a bőrnek!


Miért nincs annyi eszük a nőknek, hogy lássák, hogy "az egészség megfizethetetlen!" és mindennél fontosabb?

Tönkre vágják magukat, csak azért, hogy a társadalom szépnek tartsa őket!



2014. jan. 21. 14:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
NA ez jó válasz! :D
2014. jan. 21. 15:12
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nevelik beléjük. Ez folyik a csapból, tévéből, rádióból, újságokból, zenékből, zene klippekből, ezt hallod a rokonaid felétől, itt, mindenhol. Valaki kellően akaratgyenge és befekszik a legradikálisabb dolgoknak is, de vannak, akik nem. Azokat pedig igénytelen, ódivatú, prűd p'csának tartják.
2014. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szóval aki nem vigyáz az egészségére az buta.

Gondolom kedves kérdező te minden téren így gondolod. Tehát magad termeszted a zöldséget, gyümölcsöt, tenyészted az állatokat amelyeknek húsát megeszed. Nem a boltokban kapható agyon cukrozott, sózott, tartósítószerrel teletömött ételt, túltenyészett húsú állatok húsát, az egészségesként eladott bió ételeket fogyasztod. A tusfürdőtől, a mosóporig kizárólag maga által készített természetes alapanyagú terméket használsz. Semmi ammónia vagy hasonló bőrkárosító tartalmú terméket.

Ha nem így van sokkal inkább károsítod az egészségedet, mintha egész életeben magassarkút hordanál. Mindezt pusztán a kényelemért, hiszen mennyivel egyszerűbb mindent készen megvenni.

2014. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Már mondtam, hogy más, ha magad miatt teszel valamit, meg amiatt mert a divat azt mondja akkor vagy nő, ha magassarkúban jársz!

Erről ennyit! Nem fogjátok fel!

2014. jan. 21. 18:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem meg még csak nem is tetszik a magassarkú egy nőn (és igen, férfin sem :D). Nyilván van olyan alkalom, amikor azt "kell" húzni, de ez évente párszor pár óra.
2014. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Alaque ***** válasza:
Ez egy teljesen haszontalan kérdés. Minek veszel fel bőrdzsekit, ha egyszer tudod, hogy azért egy állatot kellett megölni, ami egy újabb lökés a bioszférán a tönk széle felé, a végén meg majd jól kilyukad az ózonréteg, az meg nagyon egészségtelen. Hát nincs ennyi eszed?
2014. jan. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én pl. azért sminkelek, mert nekem úgy tetszik (van párom, akit imádok, ő szeret sminkkel és nélküle is, nem akarom másnak kelletni magam). Magassarkút nem hordok, mert nem bírja a lábam, de mindenképpen vmi kisebb sarkú cipőt veszek fel, a járásom egyszerűen szebb benne, mint egy sportcipőben. És igen, azért jobb eséllyel indul mindenhol az ember, ha a legelőnyösebb oldalát mutatja. Lehetnék olyan is, mint a volt biosztnőm, aki lógó férfipólóban, alaktalan nadrágban, öcsiszandálban meg rikító sárga esőkabátban flangált mindig, és lehet, hogy én vagyok a hülye, de szeretem amúgy is, ha nőnek nézek ki és nem egy tramplinak. Ahhoz meg hozzátartozik sztem a szép, sarkas cipő pl. Sminkügyileg meg, ha nem teszek fel korrektort meg pirosítót, akkor vadidegenek jönnek hozzám a metrón, kb. 5 naponta, hogy miért nem alszom eleget, meg nem vagyok-e beteg, mert genetikailag elég sápadt a bőröm és karikás a szemem.
2014. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amikor voltak a tévében a támadások, hogy a férfi letámadta a lányt, akkor volt egy olyan gondolat, hogy megérte-e nekik az a néhány perc jó érzés a több éves börtönbüntetés ellenére.

Kérdező, mi minden civilizációs váz ellenére ösztönlények vagyunk. Aki nem szép, az nehezen fog párt találni, és ha nem talál párt, akkor kisiklott az élete. A divat pedig erre is rátesz még, habár az eredeti célját már nem tölti be a szépítkezés.

2014. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Alaque ***** válasza:
"Civilizációs máz", szeretted volna írni, ugye?
2014. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A Nő egy buta lény...Tisztelet a kivételnek! A szőke nőt az Isten b*ásra teremtette,mert a technikai dolgokhoz nem ért,és még egy nyavalyás zacskós levest sem tud főzni,de még a gáz tűzhelyt sem tudja begyújtani úgy,hogy ne égetné le,a konyhát. Tisztelet a kivételnek! hangsúlyozom. A Nők meg azt mondják,hogy a pasik meg nem tudnak,se főzni,se varrni. Na erre Én rá cáfolok! És hogy minden férfit csak a szex érdekel,és csak a lukra mennek...Na ezt is cáfolom! De a szőkék zöme,akkor is szőke. :-) Még ha barnára festik akkor is.
2015. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!