Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki nem akar velem beszélge...

Valaki nem akar velem beszélgetni? Úgy érzem, hogy szükségem van valaki ismeretlenre, akinek ki tudom beszélni a gondjaimat, tanácsot tudok kérni.

Figyelt kérdés
Nagyon introvertált személyiség vagyok, nincs sok önbizalmam, ebben kéne segítség, hogy jobban meg tudjak nyílni. Gondolom ésszerű lenne, ha ezt a családommal beszélném meg a gondjaimat, de nekik nem akarok elmondani mindent, meg egyébként is nem vagyunk ilyen nagyon lelkizős család. Másik lehetőségnek ott lennének a barátnőim(pontosabban 1, a legjobb), és igaz, hogy az évek során egyre jobban megnyíltam neki is, de nem merek mindenről beszélni vele. Járok pszichológushoz is, de mégis más elmondani valamit egy idegennek, mint egy orvosnak személyesen. Szóval, ha valakinek van kedve írni nekem, az írjon, akár privátba is!19/L

2014. jan. 21. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
írj privit
2014. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is írhatsz, ha gondolod :)
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Irj privit. Hasonlo helyzetben vagyok.

Bocsi az ekezetekert de telorol irok.

18/L

2014. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere, mondd mi a baj!
2014. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem akarod kibeszélni a problémád?
2014. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha valakinek nem írtam, de sokan rám írtatok:)
2014. jan. 22. 19:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább privátban beszélgetek azokkal, akik írtak, úgy jobb nekem.Ne haragudjon, ha valakinek nem írok, csak nehéz olyan sokfelé leírni a dolgaimat:)
2014. jan. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!