Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 50 évvel ezelőtt is voltak...

50 évvel ezelőtt is voltak ordas rib@ancok? Csak mert nem tudom elképzelni, hogy a 70 éves nénik bottal, fog nélkül egyszer valaha kurv ák voltak!

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Voltak, és sokukból nagy erkölcscsősz lett, ahogy a mostaniak jelentős része is az lesz, ha megöregszik.
2014. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindig is voltak ku*vák, olyan nők akiket az egész falu "használt" (a városiakról nem is szólva), ez nem újdonság. Természetesen, sokkal több volt az ún. "erkölcsös" lány, mint ma, a szüzességet komolyan vették, és a k*rválkodást megvetették, de ennek ellenére működött a dolog. Rengeteg könyvet adtak ki erről. És nézd, miért ne vénülhetne meg egy olyan nő is, aki hajdanán kézről kézre járt? :D
2014. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
1:Nem tudom mit értesz ordas r-banc alatt? P-osti? Csapodár? ....? 2: Miért ugyanilyen nénikröl azt el tudod képzelni, hogy gyönyörü, csábito tekintetü, széptestü, keménymellü lányok voltak akikért ölték egymást a fiuk/férfiak?
2014. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Te figyelj! Tudom, a CIA is titkolja, így nem értesülhettél róla, de a nénik és bácsik is zsenge gyermekkorukban látták meg Isten kék egét. Úgy szólván megszülettek.
2014. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem ribizli, csak képes illusztráció:

Egy néni 2012-ben

[link]

Ugyanaz a néni

[link]


Úgy egyébként a Római Birodalomban is voltak kurtizánok, s a társadalom megbecsült tagjainak számítottak. Sőt, sokkal korábban is. Szóval ez mai dolog

2014. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggel még működött az előzőben mindkét link. Újra a kislány:

[link]


A kérdésed egyébként eléggé ostobácska, s több szempontból értelmetlen.

Miért a rosszlányokra van kihegyezve?

A szépség mulandó. Már ha van minek múlnia.

Az öregséget egy módon lehet elkerülni csak, de a módszer halálos.

Nézd, nem tudom hány millió éve van ember a földön. De mi férfiak csak találtunk bennük valami érdekeset, izgalmasat, ha nem haltunk ki.

Azt értem, hogy egy összetöpörödött, fogatlan vénasszonyról nem tudod elképzelni, milyen lehetett fiatalon. De kedves párjáról sem, hogy bolondultak érte a nők. Pedig Laci bácsi sem bácsinak született.

2014. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!