Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már ilyen veletek? Ha...

Történt már ilyen veletek? Ha igen, akkor hogyan tudtátok legyőzni?

Figyelt kérdés
Volt már olyan veletek, hogy ha a közeletekben van egy ember, akit nagyon szerettek, akkor egy hang megszólal benned(gondolat), hogy "bárcsak ne élnél" és egyéb rosszindulatú kívánságok. Amit természetesen a felszíni énem nagyon gyűlöl és szabadulni akar tőle.

2014. jan. 28. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, de nekem olyan volt, h elképzeltem h belevágok egy kést a fejébe, stb... ilyenkor a legjobb az ha elmegyünk a személy közeléből szerintem.
2014. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Volt már olyan veletek, hogy ha a közeletekben van egy ember, akit nagyon szerettek..."


Ti szivtok valamit amugy?

2014. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges életet élek minden káros szenvedélytől mentesen. Spontán rosszindulatú gondolatok zajlanak a fejembe, amitől irtózom.
2014. jan. 29. 00:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Erdekes, nekem ez uj. En mindig tudom iranyitani a gondolataim.
2014. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szokott hasonló lenni. Nem igazán tudom irányítani, sajnos.
2014. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joola ***** válasza:
volt hasonló, úgy 13-15 évesen. emiatt állandóan bűntudatom volt és folyton bőgtem. szerencsére kinőttem. tizenévesen nincs ezzel semmi gond, ilyenkor az emberekben ellentétes érzések kavarognak állandóan. szóval ha ennyi idős vagy, ne aggódj miatta.
2014. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!