Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, h a...

BJanka kérdése:

Mi a véleményetek arról, h a pároddal sütizel a kedvenc cukrászdádban, ahol sokan mások is, erre ő egyszer csak befingik? Mikor ezt halk hangnemben szóvá teszed, még ő van felháborodva, mert szerinte ez a világ legtermészetesebb dolga, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, h eléggé fiús természetű csaj vagyok, sok mindent elengedek magam mellett, de nekem ez már kicsit sok.
2014. jan. 29. 23:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
:D:D:D
2014. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, milyen régóta vagyok együtt az illetővel. 1-2 évtized után, lehet, nem is érdekelne igazán. Mindenesetre elég illúzió romboló.:D
2014. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen termeszetes hat persze akkor miert nem sza.. ik mar egybol az asztalra.

Az ilyen esetekre egyáltalán ne reagalj elnezoen. Erzekeltesd vele h. Igenis gusztustalan ahogy viselkedik.

2014. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Enged el a párodat, szabadon, mint ő a fingot.

Csak találsz kulturáltabb lényt.

2014. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen elengedte magát és nincsen tekintettel másra.

sem a szag tekintetében,sem abban,hogy ezzel téged is megaláz több szempontból is.

1.neked is be kell szívnod az ő beleiből távozó gáz tartalmát.

2.a hang miatt odanéznek mások is és sajnálkozás látszik a szemükben,hogy szegény lány,egy ilyen jutott neki.

gondolom a torrente a kedvenc filmsorozata a srácnak.

2014. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem kerültem még ilyen helyzetbe, de lehet, hogy ott hagynám a cukrászdában azzal, hogy "Jó, végül is magadból úgy csinálsz hülyét mások előtt, ahogy akarsz, de engem ne égess".

Az a baj az ilyen IQ lightokkal, hogy elmagyarázni nem lehet neki ezeket a dolgokat. Az meg nem működik egy kapcsolatban, hogy inkább nem viszed magaddal sehova a párodat, mert szégyelled, és folyamatosan kellemtelen helyzetbe hoz téged. Ha nem túl régi és/vagy komoly a kapcsolat, akkor lehet, hogy tényleg jobb leépíteni.

2014. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 30. 10:49
 8/14 anonim válasza:

Ultragáz.


Megmutatod neki, miket írtak a kommentelők?

2014. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a válaszadók 90 %-a nőnemű.
2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, 9-es, de azért ez egy normális férfinál sem fordul elő, hogy cukrászdában van a kedvesével, ahol fingik és még neki áll feljebb.
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!