Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor van az, amikor egy...

Mikor van az, amikor egy ember ránéz egy másik emberre és szinte ragyog, megcsillan a szeme, ki mikor tapasztalta ezt saját magán?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy annak az embernek csillog aki néz,vagy annak akire ránéztek?

Amúgy ha rád néznek úgy akkor nyilván tetszik nekik amit látnak,de nem feltétlen abban az értelemben hogy bejössz nekik.Rám például már néztek csillogó szemekkel mikor a buszon Harry Pottert olvastam,vagy akkor is mikor magamba mosolyogtam és láttam a szemem sarkából hogy kedves tekintettel néz rám.

Szóval ez is nagyon sokféle lehet.

De egyébként ez egy olyan dolog amit nagyra kell értékelni minden embernek,és minden szeretteljes cselekedetet(akár egy idegen mosolyát is)a szívünkbe kell vésnünk,mert egy negatív világban élünk,és egy ilyen pillantás is elég erőt adhat a szívnek hogy pozitívan lássa az életét,még ha egy pillanatra is.

És ösztökélnék minden egyes embert,hogy merjen másokra mosolyogni,mert őszintén,ez a legjobb módja a jótevésnek és adakozásnak.Tapasztaltam már,és hidjtek el,nagyon fedobja az ember önbecsülését és az egész napját beragyoghatja.

2014. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi lennék.

Egyébként szvsz ,akkor lehet ilyesmiről beszélni, ha az adott személyt kedveled,esetleg tetszik neked,vagy szerelmes vagy belé.

Bár ez is olyan dolog,hogy a barátaimat is kedvelem,hiszen ezért is barátok,mégse nézek rájuk(legalábbis szerintem) úgy.

2014. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húú én is csillogó szrmmel nézek azokra, akik Harry Pottert hallgatnak :D Múltkor meg rávigyorogtam egy lányra, mert kihallatszott a fülhallgatójából egy zene, amit imádok. De a legtöbb esetben azért nézek csillogo szemekkel valakire, mert tetszik/ szeretem/ valami jóra gondolok, és épp véletlenül ránéztem valakire.
2014. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Harry Pottert olvasnak

Most vettem észre, hogy elrontottam...:'D

2014. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!