Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látszik valaki arcán a...

Miért látszik valaki arcán a gonoszság, nagyképűség, flegmaság? Sok ember arcáról látszik, hogy tényleg olyasmi lehet.

Figyelt kérdés

Mutogat nekem sok haverom képet osztálytársairól, vagy ismerőseiről, akik mondjuk gonoszak, flegmák, beképzeltek, bunkók, és látszik az arcán, hogy valóban van egy flegma megjelenése.


Miért? Az ember tulajdonsága az arcára van írva?



2014. febr. 12. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

amit írsz,azok inkább arckifejezések.

az igazán komoly emberek arcán nem fogsz felfedezni feltűnő árulkodó jeleket.

pl nővéremnek volt egyszer egy udvarlója egy szimpatikus srác,hatalmas állatbarát,menhelyeken is segített,úriember viselkedése is volt,nyugodt békés arca,jó humora.

aztán kiderült,hogy kb maffia vezér gátlások nélkül és mindenki retteg tőle olyan szinten kegyetlen ha ez érdekében áll.

de van is egy ilyen folyamatossági mantra-

urald az arcod,urald a tested,uralj egy másik embert,uralj egy csoportot,uralj egy sereget,urald a világot.

a másik dolog meg az,hogy az emberek nagy többsége manipulálható,befolyásolható,szóval amit a képeken látsz,azt vedd inkább egy a pillanatnak szóló lelki állapotnak.

de ha már csajoztál akkor első kézből is ismerheted.

ott vannak a nagyképű flegma lányok,akik sokszor szégyenlős kis nyuszikká válnak az ágyban.

a képeken csak szerepeltek.

2014. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose ítélj külső alapján! Számtalan embert ismertem már, aki pontosan az ellentéte volt annak, aminek látszott. Pedig borítékoltam is volna, hogy 100% ilyen meg olyan a természete, viselkedése. Aztán mégsem.
2014. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát van úgy, hogy látszik, de inkábbnem. pl. itt vagyok én aki rám néz azt mondja, hogy egy csöndes, félénk lány vagyok. Pedig nem. Ami a szívemen az a számon tipus vagyok. Bennem van a gonoszság (persze nem nagy mértékben, de nem vagyok egy ma született bárány, mit azt ahogy sokan hiszik a külsőm miatt)
2014. júl. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!