Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A motiválásokkal mi céljuk van?

A motiválásokkal mi céljuk van?

Figyelt kérdés

A mostani "erőltetett" motiválásokkal. Mert mindenhol ez folyik, reklámok, plakátok, rádióban, újságban, tv-ben, interneten.


Tehát képzeljünk el a képen látható poharak helyett embereket. Emberi értékeket, belső értékeket: [link]


Tehát mindenki az első pohárhoz fog hasonlítani, ami színültig van tele.


Ez pedig irányítás, mondhatni, mindenkit egy szintre emelnek, azonos emberi értékekkel, és gondolkodási készséggel. És valóban a kereszténységet fogják meg, és ezen keresztül teszik ezt.



2014. febr. 15. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
De úgy van. Előre tudom, hogy azt mondják, nem úgy van.
2014. febr. 15. 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy a butítás és a sorba egyengetés a cél.


A legjobban irányítható a buta,közösségbe verődött ember,persze a népességszám is igen magas mi szintén veszélyes,amit lejjebb kell vinni.


A kérdésed csak a "beavatottakra" vonatkozik szerintem,család,rokonok,barátok,üzletfelek.Mindenki más használati tárgy.

2014. febr. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Habár a bevezetőd kevéssé érthető, de (szerintem) amire Te gondolsz az nem a motiválás. A motiválás azt jelenti, hogy valakit nagyobb teljesítményre, tanulásra, valamilyen cél elérése ösztönzünk különböző eszközökkel. Amire Te gondolsz az inkább a manipuláció (befolyásolás).
2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!