Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy úgy 4...

Mitől lehet az, hogy úgy 4 hónap alatt a semmiből, egyszer csak hihetetlenül szeszélyessé válik valaki és elképzelhetetlenül sokszor lesz lehangolt, szomorú és sír órákat igazából indok nélkül? 17/L

Figyelt kérdés
Éppen megszűnt egy igen stresszes időszak az életemben,ráadásul hála Istennek teljesülőben van az egyik legnagyobb álmom.Ahelyett pedig,hogy minden nap úsznék a boldogságban,sírni van kedvem,lehangolt vagyok,szeszélyes,a hetekben lassan insomniás. Sajnos már a környezetemre is kihat ez az állapot,a családom is egyre feszültebb miattam,nehezen viselnek.Valakinek van valami ötlete mi a kiváltó ok vagy egyszerűen csak hogy kezeljem ezt az állapotot?

2014. febr. 16. 05:10
 1/7 anonim ***** válasza:

egy pasival?

privi johet. :D

2014. febr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem ártana egy orvosi kivizsgálás, ez így bármi lehet, testi és lelki eredetű is.


Nade önmagadat is gyógyíthatod ám.


Ha már felismerted a problémát, hiszen felismerted mert ide leírtad, akkor tegyél ellene úgy, hogy több rendszert viszel az életedbe, és apró sikerekkel motiválod magad a pozitív irányba!


Első lépésként, irjál magadnak egy napirendet amit teljesíteni tudsz.


Pl: Felkelés reggel 6 kor, futás a szabadban, vagy torna 6:40 ig aztán reggeli stb .


Állítsd össze egy napra, egy hétre, és bővítsd ki.


Ez működni fog, hidd el, és a legjobb módja, hogy önkontrollt tanulj!

2014. febr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincsen bipoláris zavarod?

[link]

2014. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra,hogy ez a kor-

szak az amikor tombolnak

a hormonok,és bármennyire

is azt hiszed,hogy már nem

fejlõdsz tovább,tévedsz! A tiéd nem

orvosi eset,legyél türelemmel ön-

magaddal szemben.A szüleidnek

is voltak ilyen fiatalkori problémájuk

ne aggódjál.Szeresd magad be-

lõled csak egy van.A többi em-

berbõl rengeteg!

2014. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet most hogy tul vagy a nehéz dolgokon most robban ki rajtad a sokk ,meg a stressz és most vagy kész igazán. tulpörögtél,kimerültél. simán lehet. én folyton morgok jelenleg feszült vagyok holott semmi okom rá és nem tudom mi bajom.van ilyen.
2014. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pasival nem hiszem,hogy működne,kevesebb egy hónap múlva megyek külföldre tanulni egy évet.(Ez volt a nagy álom.)De köszi! :)

A bipoláris zavart nagyon szeretném elvetni...csak nem :S Az már nagyon drasztikusan hangzik.

Köszönöm a rávilágítást arra,hogy nem csak egyedül vagyok a problémáimmal és nem vagyok "gyárilag hibás". Azt hiszem kezdtem kicsit elfelejteni,hogy nem lehet mindenhol a 100% hozni állandóan magadból és,hogy mindenki emberből van.

A napirend pedig hihetetlenül jó ötlet! Hiszen 2,5 évig be voltam táblázva,minden napnak előre eltervezett menetrendje volt.Csak most csodálkozom,hogy nem vettem észre,hogy az általam "lazulásnak,pihenésnek" titulált káosz ami beállt az életembe mennyivel jobban fáraszthatja az idegrendszerem! :O

Még sosem írtam ide,mert féltem az oldaltól,de nagyon örülök,hogy szántatok rám pár percet.Nagyon köszönöm! :)

2014. febr. 17. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavart csak kérdeztem, nem mondom, hogy az vagy, csak ez is lehetséges. Néha egyébként nekem is van hangulatingadozásom, és mikor utánanéztem, akkor találtam erre a betegségre, azért írtam. De ha nem vagy az, akkor jó. :)
2014. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!